Českolipští hokejisté tak Varnsdorf definitivně odsoudili k poslednímu místu v tabulce. Sami mohou ještě zabojovat o páté místo, na Frýdlant ztrácejí dva body.

Proti Varnsdorfu byla nejvíce dramatická první třetina. Hosté v ní s Lípou drželi krok, vedli 1:0, vyrovnávali na 2:2. Jenže v dalším průběhu hry dávali branky pouze domácí. Dvě vteřiny před koncem úvodního dějství vrátil domácím vedení France.

V prostřední části hry nejprve Preussler využil přesilovku, Minařík se pak prosadil ve vlastním oslabení. V poslední třetině pak Česká Lípa upravila skóre na konečných 7:2, kdy se prosadil Holčák a opět Preussler.

Česká Lípa zakončí základní část krajské ligy utkáním v Lomnici nad Popelkou. Zápas se hraje v sobotu 19. února od 18 hodin.

HC Česká Lípa - HC TS Varnsdorf 7:2 (3:2, 2:0, 2:0)

Branky: Preussler 2, Havel, Nikl, France, Minařík, Holčák - Žďánský, Vaněk.

Česká Lípa: Bouška (Prášek) - France, Zet, Žák, Rašín, Beránek - Minařík, Vondra, Nikl, Holčák, Bašek, Gazsi, Havel, Krupička, Veber, Preussler, Šesták.

Tabulka: 1. Turnov 24/54, 2. Jičín 22/50, 3. Lomnice 23/50, 4. Slavoj Liberec 22/29, 5. Frýdlant 23/22, 6. Česká Lípa 23/20, 7. Varnsdorf 23/15.