Dramatický zápas byl k vidění v České Lípě. Domácí vedli nad Frýdlantem po dvou třetinách 5:1. V poslední dvacetiminutovce ale hosté šturmovali a začali stahovat domácí náskok. V čase 59.22 hostující Matějka snížil na 6:5, Česká Lípa si ale tři body vzít nenechala.

Bláznivé utkání se hrálo v Turnově, kam zajížděl liberecký Slavoj. Domácí začali parádně, první třetinu vyhráli 4:0. V té druhé ale dominoval Slavoj, který byl ale maximálně efektivní. Z devíti střel proměnil hned pět a srovnal na 5:5. V poslední třetině byl Liberec dokonce střelecky aktivnější, branka ale nepadla. Rozhodlo až prodloužení, které rozsekl v čase 63.22 domácí Maděra, který tak završil svůj hattrick.

Jasný zápas se hrál ve Varnsdorfu. Domácí Vikingové nestačili na Jičín a podlehli mu 2:8.

Krajská hokejová liga Liberecka, 8. kolo:

HC Turnov - Slavoj Liberec 6:5 p (4:0, 1:5, 0:0 - 1:0) B: Maděra 3, Kysela, Maďar, Kotyza - Dospěl, Liška, Tomíček, Nikolič, Salaba.

HC Česká Lípa - HC Frýdlant 6:5 (2:0, 3:1, 1:4) B: Češka, Veber, Šesták, Holčák, Ineman, Žák - Benda, Rubeš, Kolmann, Chlum, Matějka.

HC Varnsdorf - Autocentrum Jičín 2:8 (0:2, 1:3, 1:3) B: Černohorský, Matějka - Dvořák 2, Kollman 2, Prokop, Žalud, Hladík, Pilař.

Tabulka: 1. Turnov 20, 2. Jičín 12, 3. Frýdlant 9, 4. Lomnice 9, 5. Česká Lípa 9, 6. Slavoj Liberec 7, 7. Varnsdorf 6.