isté HC Predators Česká Lípa. V uplynulých pěti zápasech ani jednou nezaváhali, takže s 15 body při skóre 43:18 v soutěži excelují. V zatím posledním utkání na domácím ledu vyprovodili silné „vojáky“ z Liberce rozdílem třídy, a to výsledkem 11:4!

HC Predators Č. Lípa –
HC VTJ Liberec
11:4 (3:1, 4:1, 4:2)

Predátoři nastoupili téměř v kompletní sestavě se všemi svými oporami a jako dravé šelmy se zakousli do pomyslného krku svých rivalů. Hostující gólman lovil puk ze své branky již v čase 3:26, to když se trefil po přihrávce Peterky Preussler. Ve 13. minutě zvýšil Holčák na dvougólový rozdíl, hned vzápětí sice Liberečtí snížili, jenže skóre I. třetiny zajistil Nikl – 3:1.

Ve druhé části utkání byla převaha hostitelů jasná, a tak po čtyřiceti minutách byl stav 7:2. A když Predátoři ve střelecké kanonádě nepolevili ani na začátku třetí periody, byli hosté na ručník – 11:2. Až v několika posledních minutách tohoto jasného zápasu svěřenci trenéra Františka Richtera dovolili Libereckým korigovat stav na konečných 11:4.

Branky: Preussler 3, Holčák, Nikl, Mišaga, Novák, Veber, Plunkett 2, Peterka - Burkoň, Herda 2, Svorada.