O víkendu pokračovaly hokejové soutěže různých věkových kategoriií, do kterých zasáhli i mladí hráči z České Lípy.
Kategorie HC8
Osmá třída v sobotu hostila Klášterec nad Ohří. Domácí odvedli solidní výkon hlavně ve třetí třetině, kdy soupeři nastříleli tři branky. Utkání vyhráli celkem jednoznačně s konečným výsledkem 5:1.
Kategorie HC7
Sedmáky a šesťáky v sobotu čekala dlouhá cesta do Klášterce nad Ohří. Sedmička zde odehrála těžké utkání. V polovině zápasu hosté vedli 3:1, soupeř v průběhu třetí třetiny srovnal, ale vítěznou branku vsítili tři minuty před koncem utkání. V závěru ubránili soupeřovo víc jak minutové power-play, a proto si domů odváželi těsné vítězství 3:4.
V neděli sedmička v Litoměřicích odehrála odložené utkání s Mariánskými Lázněmi. Souboj druhého s posledním byl celkem jednoznačný, domácí soupeře zpět do lázeňského města vyprovodili výsledkem 10:1.
Kategorie HC6
Šestá třída v sobotu Klášterci podlehla 0:8 a v neděli doma nestačila na šesťáky z Mariánských Lázní, prohrála poměrem 2:7.
Kategorie HC4
Čtvrťáci hráli v neděli v Děčíně. Po velmi nadějně rozehraném utkání, kdy vedli nejprve 0:2 a poté 2:4, vedení ve druhé půli poslední třetiny neudrželi a odvezli si bod za remízu 4:4.
Kategorie HC2
Druhá třída vyjela rovněž do Děčína, v sobotu v přípravném utkání v minihokeji porazili na zmenšeném kluzišti děčínskou druhou třídu 6:13.