Žákovská hokejová liga má několikadenní přestávku, proto tentokrát do soutěžních bojů zasáhli jen malí hokejisté druhé a třetí třídy v rámci své krajské soutěže. Sedmáci využili volno k dohrávce odloženého utkání.
Tým HC7 zajížděl do Teplic k dohrávce 25. kola žákovské ligy. V první třetině měli naši jasnou převahu, jedinou branku třetiny však vstřelil soupeř. Ve druhé části Tepličtí hru vyrovnali, šance byly na obou stranách, ale branky střílel opět jen soupeř, který po druhé třetině vedl již 3:0. A když v první minutě poslední třetiny zvýšil již na 4:0, mohlo být utkání rozhodnuté. Devět minut před koncem však mladí Kohouti snížili na 4:1 a rozpoutali v soupeřově obranném pásmu hokejovou smršť. Během šesti minut nastříleli domácím ještě další čtyři branky a připsali si důležité body za infarktové vítězství 5:4!
Třída HC3 hostila stejně staré hráče z Varnsdorfu. Tréninková kvalita domácích byla na ledě jasně patrná, hostitelé svého soupeře přebruslili i přestříleli a zvítězili bezproblémově velkým gólovým rozdílem 18:2.
Družstvo HC2 vyjelo k soutěžnímu utkání do Litoměřic. Druháci byli při obrovské střelecké chuti, branku svého soupeře změnili ve střelnici a nadělili mu 21 branek! Utkání proto skončilo jasným vítězstvím českolipských barev v poměru 21:4. ⋌