Do utkání mělo domácí mužstvo lepší start, když se jim podařilo skórovat po krásných kombinačních akcích. Nástup do druhé třetiny však měli českolipští hráči vlažnější, čehož hostující tým využil a ve 24. minutě bylo vyrovnáno. To však domácí hráče dostatečně probralo a přidali na obrátkách. Další branky domácích přišly vzápětí. Po druhé třetině byl stav utkání 4:2 pro domácí Predátory.

Ve třetí třetině nadále českolipští hráči svou hrou bavili asi 300 diváků, kteří vytvořili báječnou atmosféru. Po dvou brankách v první půli třetí třetiny šli Predátoři do vedení již 6:2. Hostujícímu týmu se do konce utkání podařilo výsledek již pouze kosmeticky upravit. Po utkání připravili domácí hráči „děkovačku“ pro své báječné publikum.

Sestava HC PREDATORS Česká Lípa: Láníček, Fikrt – Petrmichl, Svoboda, Urušev, Vomela, Ulrych, Samankov, Rašín – Šulc, Oliverius, Peřina, Srarygyn, Peterka, Preussler, Veber, Holčák, Manota, Abrahám
Branky: 8:28 Peřina (Oliverius), 12:33 Peřina (Šulc, Oliverius), 28.04 Preussler (Peterka), 29:11 Šulc ( Oliverius, Peřina ), 45:11 Holčák, 47:46 Manota ( Ulrych ) - 20:24 Jobek (Záhorovský), 24:09 Jakerle (Žáček), 55:30 Sodomka
Vyloučení: 7 – 11.
Další přípravný duel čeká českolipské Predátory opět na domácím ledě již v úterý 19. 8. od 17.30 hodin, kdy hostí loňského druholigového nováčka HC Stadion Litoměřice. Před týdnem naši hokejisté tohoto soupeře porazili na jeho ledě těsně 6 : 5.