Oporou Stadionu byl také Jakub Hlusička, jenž si připsal na své konto dvě branky a jednu asistenci, a byl tak u rozhodujících momentů.

V čem viděl bývalý hráč Trutnova a Vrchlabí, Jan Divíšek, příčiny této porážky? „Nevím, co na to říct… Jedině to, že jsme úplně trapní. Byl to suverénně nejhorší výkon, který jsme předvedli doma. Nešlo nám vůbec nic, neplnili jsme taktické pokyny trenéra, od toho se to odvíjelo… Měli jsme na to, abychom je porazili, ale bohužel, takhle to dál nejde,“ říká se sklopenou hlavou autor jediné branky Č. Lípy.

„Byl to nahozený puk, gólman pro něj vyjel. Podle mě neviděl Kubu Šestáka, jenž byl v nějakém souboji. Kotouč poté spadl obloučkem před branku a já jsem ho dal do prázdné brány, takže jednoduchý gól,“ popisuje brankovou situaci třiadvacetiletý útočník.

Svůj tým dlouho držel nad vodou Vladimír Neumann, ovšem pak smolně inkasoval.

„Musím ho trošku zkritizovat, protože ten jeden gól byl jeho. Měl to chytit. Byl zlomový na 3:1,,“ pokáral střelec branky českolipského gólmana.
V minulém týdnu postihla kádr Predátorů chřipková epidemie, která mohla také způsobit výpadek formy. Nechybělo jim tréninkové zatížení?
„Je to možné, ale vymlouvat se na to nemůžeme. Je pravda, že jsme nebyli týden na ledě. Já jsem se osobně soustředil na to, abych to odehrál v klidu. Ale spíše porážku zapříčinilo nedodržování taktických pokynů a individuální chyby, než marodka. Nevím, jak ostatní hráči, ale já jsem se cítil výborně,“ nehledá výmluvy porážky českolipský kanonýr.