Do místa utkání vyrazil také autobus plný českolipských fanoušků, kteří byli v průběhu utkání hodně slyšet a pomáhali Predátorům k zisku tří bodů.

HC Řisuty - HC Predators Č. Lípa 1:4 (0:1, 1:1, 0:2)

K dispozici měli Predátoři prakticky všechny hráče vyjma obránce Petra Kolmanna. Domácí se navíc zápas od zápasu lepší, a tak se předpokládalo, že na Českolipské nečeká nic jednoduchého.

Od počátku se hrál velice vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách, ale ani jeden z gólmanů v této fázi hry neinkasoval. Zápas provázelo minimum vyloučených a hra měla poměrně rychlý spád. V rozmezí od 12. do 15. minuty přišli zřejmě největší šance domácích v první třetině, ale spolehlivý brankář Láníček vše pokryl a skóre zůstalo nezměněno. V době, kdy už to vypadalo, že se do šaten půjde za stavu 0:0, udeřili Predátoři. Hudíček vybojoval na levé straně hřiště puk, předložil ho Nevyhoštěnému, který bekhendovým blafákem za pomoci břevna překonal domácího gólmana poprvé.

Hrstka diváků na stadionu ve Slaném viděla zajímavý úvod prostředního dějství. Celek Řisut vstoupil na led velmi aktivně a do velké šance se dostal hned zkraje třetiny Bezouška, jehož samostatnou akci však výtečným zákrokem zastavil opět Láníček. Náskok hostů mohl v polovině hry zvýšit Michal Nevyhoštěný, ale ani on, ani kapitán Jakub Šesták brankáře Nováka neprostřelili. V době sílícího tlaku České Lípy ale udeřily Řisuty. Důraz před brankou prokázal Tomáš Landa a z bezprostřední blízkosti vyrovnal na 1:1. Českolipští však nalezli na vyrovnávací trefu rychlou odpověď. Pěknou kombinační akci Oliveria a Svobody gólově zakončil Jan Šulc a Predátoři opět vedli.

Mužstvo domácích jako by tato branka položila a i přes snahu cokoli s výsledkem udělat se už do větší gólové šance nedostali. Ba naopak, hráli často v oslabení a třetí branka na sebe nenechala dlouho čekat. Tu vstřelil v 48. minutě po závaru před Novákovou brankou Michal Oliverius a prakticky rozhodl o výhře České Lípy. Ta ještě v závěru soupeře přitlačila na jeho polovinu a přidala čtvrtou trefu, které docílil Jan Nekvinda – 4:1. Svěřenci trenérů Carvana a Richtera si tak udrželi pozici na čele tabulky minimálně do dalšího zápasu, jenž odehrají v sobotu doma s Pískem od 17:00.

Branky a nahrávky: 38.Landa (Scherzl) - 20.Nevyhoštěný (Hudíček), 40.Šulc (Svoboda, Oliverius), 48. Oliverius (Svoboda), 57. Nekvinda (Hudíček, Nevyhoštěný). Diváci: 110. Vyloučení: 8:5. Využití: 0:1. Rozhodčí: Uřídil – Černý, Suchánek
HC Predators: Láníček - Petrmichl, Svoboda, Šulc Michael, Vomela, Kučera, Rašín, Mrkvička - Šesták, Oliverius, Šulc Jan, Nevyhoštěný, Peřina, Hudíček, Nekvinda, Kašťák, Růžek, Starygin, Holčák, Peterka, Preussler.