V kádru mají řadu zkušených plzeňských hráčů a v první třetině to jasně dokazovaly.

Rokycany – Česká Lípa 3:5

Českolipští byli od začátku utkání pod velkým tlakem domácích, kteří si vytvořili řadu skvělých brankových šancí. Láníček v brance občas doslova čaroval a dokazoval tak českolipskému vedení, že mu důvěru nedalo nadarmo. Přesto soupeř z řady šancí dvě využil a v 15. minutě utkání vedl již 2:0. Predátoři se úporně bránili, stále častěji však také vyráželi k protiútokům. V 18. minutě se jim podařilo snížit brankou Šestáka.

Obraz druhé třetiny se výrazně změnil. Začala se projevovat dravost mladého hostujícího celku. Predátoři srovnali na 2:2 ve 24. brankou Jana Šulce a o necelou minutu později už šli nakrátko do vedení po kombinaci Peřiny s Nekvindou. Soupeř hned po 15 sekundách z protiútoku srovnal na 3:3 brankou Hrubého.Přesto už bylo znát, že jsou českolipští mladíci stále sebevědomějším mužstvem, což vyjádřili i gólově v 32. a 37. minutě. Nejdříve domácího brankáře prostřelil v pádu obráncem tísněný Peterka, poté propálil puk až do sítě bek Vomela po chytré přihrávce Oliveriuse. Z domácího celku byla cítit nervozita, naopak hosté šlapali jak dobře seřízený stroj.

Závěrečná třetina předvedla velkou snahu domácích o snížení výsledku. Těm se ale nepodařilo využít ani dvojnásobné početní převahy.

Branky Predátorů: 17:52 Šesták (M.Šulc), 23:44 J.Šulc (Nevyhoštěný, Oliverius), 24:39 Peřina (Nekvinda), 31:19 Peterka (Peřina), 37:09 Vomela (Oliverius). Sestava Predátorů: Láníček (Fikrt) - Svoboda, Šulc M., Vomela, Kolmann, Kučera, Rašín, Šulc J., Oliverius, Peřina, Kašťák, Růžek, Šesták, Nekvinda, Peterka, Nevyhoštěný, Starygin, Petrmichl.

Vítězstvím na ledě velmi silného soupeře Predátoři vyslali fanouškům skvělou pozvánku na svůj sobotní domácí duel, kdy od 17 hodin hostí Roudnici nad Labem.