Vánoční nadílkou skončil pro hokejisty Roudnice poslední letošní zápas 2. ligy s nováčkem soutěže z České Lípy. Českolipští Predátoři totiž svou kořist dokonale rozcupovali a díky drtivému vítězství 7:0 opět poskočili na druhou příčku.

HC Roudnice n. L. – HC Č. Lípa 0:7 (0:0, 0:2, 0:5)

Domácí sice v první třetině ještě odolávali výraznému tlaku a dokázali jít do kabin bez inkasované branky, avšak úvod prostředního dějství, kdy se trefil Musil, jim vzal radost ze hry a po gólu Kazatele se Roudničtí sesypali úplně. Svědčí o tom poslední třetina, kdy hosté odevzdaného soupeře dalšími pěti góly srazili definitivně do kolen.

Výbornou atmosféru na roudnickém stadionu vytvořili českolipští fans, kteří mohli od Labe odjíždět s pocitem pýchy a hrdosti.

Branky a nahrávky: 22. Musil (Kazatel, Hudíček), 35. Kazatel (Musil), 47. Mrkvička (Hudíček), 50. Musil (Petrmichl), 54. J. Šulc (Šesták, Oliverius), 54. Kazatel (Hudíček, Musil), 60. Šulc (Šesták). Vyloučení: 6:8 Využití: 0:2 V oslabení: 0:0. Rozhodčí: Vojtěchovský – Podracký, Andrejsek. Diváci: 300.

HC Roudnice: Šterba – Kaplan, Krupka, Zenk, Kala, Iterský, T. Novák, Kohoutek, Brožovský – Szakal, Zuziak, Žemlička – Závada, Salač, Nekvinda – J. Novák, Krastenics, Sailer – Jeschke.
HC Predators Č. Lípa: T. Fikrt – Petrmichl, Svoboda, Kučera, Mrkvička, M. Šulc, Hanousek, Rašín – Šulc, Oliverius, Šesták – Kazatel, Musil, Hudíček – Kašťák, Růžek, Peřina.

2. liga západ

Kompletní výsledky 23. kola:
Řisuty-Sokolov 3:4, Benešov-Mělník 1:2, Rokycany-Jablonec 3:2, Kobra-Nymburk 4:9, Trutnov-Písek 2:1, Tábor-Milevsko 4:2, Děčín-Klášterec 2:4, Litoměřice-Kolín 4:9, Roudnice-Č.Lípa 0:7, Klatovy-J.Hradec 6:5.

1. Milevsko  23 15 0 0 2  6  82:62  47
2. Česká Lípa  23 14 1 0 1  7 104:62  45
3. Písek  23 12 4 0 1  6  85:55  45
4. Jindřichův Hradec  23 14 0 0 3  6  91:76  45
5. Tábor  23 14 0 0 2  7  89:54  44
6. Mělník  23 12 2 0 2  7  92:75  42
7. Benešov  23 12 1 0 2  8  87:82  40
8. Jablonec  23 11 2 0 2  8  84:73  39