HC Frýdlant - HC Česká Lípa 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)

Frýdlantu se vydařil úvod a závěr první třetiny, kdy šel dvakrát do vedení. Českolipští sice pokaždé srovnali, jenže v závěrečné pětiminutovce druhé periody znovu dvakrát inkasovali a v poslední části potvrdil výhru domácích Beníšek.

V aktuální minitabulce B-skupiny je Česká Lípa se čtrnácti body druhá, o tři víc má vedoucí Frýdlant. V dalším kole se svěřenci trenéra Františka Richtera představí na ledě Varnsdorfu. Utkání se hraje v sobotu 21. ledna od 9 hodin dopoledne.

Branky (nahrávky): 00:50 Beníšek, 19:22 Pešek (Janda, Velechovský O.), 35:35 Velechovský A. (Vološín, Velechovský O.), 37:38 Velechovský O. (Beníšek, Vološín), 49:05 Beníšek (Janda) - 11:41 Holčák, 34:41 Holčák (Říha). Vyloučení: 3:7 (bez využití), navíc Češka (Česká Lípa) 10 minut OT. Rozhodčí: Krejbich - Novák Jiří, Kaňkovský.
Frýdlant: Vondrák (Sýkora) - Kolmann, Velechovský Adam, Hodač, Beníšek, Čejka - Pešek, Doubek, Vološín, Velechovský Ondřej, Janda.
Česká Lípa: Karásek (Andrýsek) - Dvořák, Novák, Minařík, Bulva, Žák, Říha, Řezáč, Vejr, Preussler, Češka, Holčák, Flekl, Podávka, Zelinka.