Dokázali přivézt všechny body z ledové plochy vedoucího týmu tabulky HC Frýdlant, jemuž uštědřili druhou prohru a první v domácím prostředí.

HC Frýdlant - HC Česká Lípa 2:5 (1:2,0:1,1:2)

Českolipští se lídra soutěže nezalekli, zásluhou Šimončiče vedli, a když přidal Preussler druhý gól, domácí to natolik zaskočilo, že se jim hra přestala dařit. Přesto před přestávkou snížili na 1:2.

Druhá třetina byla opatrnější, českolipští hráči si hlídali střední pásmo a vyráželi do nebezpečných brejků. Přesto se bylo na co dívat. Dvougólový náskok hostů zařídil až minutu před koncem třetiny hostující kapitán Holčák.

V posledním dějství chtěli domácí zvrátit nepříznivý vývoj, ale branky Holčáka a Preusslera daly jasně na srozuměnou o tom, kdo je na hřišti pánem. Snížení na 2:5, šest minut před koncem již nic neřešilo, a tak Frýdlant poprvé v sezóně doma padl. Pro něj se zatím nic nemění, stále zůstává s tříbodovým náskokem v čele.

Ve druhém střetnutí si Lomnice poradila s libereckými vojáky, které udolala poměrem 6:4.

Branky (asistence): 19. Jiří Peřina (Roman Vrkoslav), 55. Jiří Hodač (Roman Šír) - 6. Lukáš Rašín, 11. Petr Zelinka (Lukáš Zet), 39. Radek Holčák (Jaroslav Peterka), 47. Radek Holčák, 52. Petr Zelinka (Lukáš Rašín, David Bauer). Rozhodčí: Hrubý, Podrazil, Grundler. Vyloučení: 6:5, využití: 1:1, oslabení 0:1.

HC Lomnice - VTJ Ještěd Liberec 6:4 (1:3, 2:2, 3:1)

Branky (nahrávky): 2. Vašek (Kedršt, Knap), 29. Drahoňovský (Martinec), 36. Vala (Kotula, Junek), 50. Rudiš (Vašek, Kedršt), 51. Knap (Drahoňovský, Košťák), 60. Vašek (Kedršt) - 7. Tomíček V. (Herda), 11. Šnajdr (Duda, Pěnkava), 19. Burkoň (Herda), 55. Urban (Tomíček V., Šesták). Rozhodčí: Hladík - Doležal, Štrébl. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:2.

Další program: Česká Lípa - PSK Liberec (sobota 6. prosince) a VTJ Ještěd - Liberec Frýdlant (neděle 7. prosince od 18 hodin).