Klub HC Česká Lípa ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na místním zimním stadiónu (Barvířská ulice 2690) akci v rámci Týdne hokeje.

Kromě zážitku z bruslení a ledního hokeje si každé přítomné děcko s sebou domů odnese hodnotný dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti (kluky i holky) ve věku 4 8 let a jejich rodiče. Jedná se o akce, při nichž mají děti unikátní příležitost seznámit se s ledním hokejem a vytvořit si svůj prvotní hokejový zážitek. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče mají možnost se detailně seznámit s tím, co obnáší mít doma malého hokejistu, a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helmu a rukavice. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, bude pro vás připraveno k zapůjčení několik helem i nabroušených párů bruslí.

Více informací na webových stránkách www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje, anebo na stránkách klubu www.hcceskalipa.cz.