Českolipští hokejisté podlehli v prvním utkání čtvrtfinále 2. ligy na ledové ploše favorita z Milevska.

Milevsko - Česká Lípa 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)

Domácí tým potvrdil roli favorita a vcelku po zásluze zvítězil o dva góly.

Ze začátku byl k vidění velmi vyrovnaný, bojovný hokej a Českolipští dlouho drželi se soupeřem krok. V závěrečné třetině se už možná trochu projevila fyzická únava a Milevsko notně přidalo na obrátkách. Po brankách Müllera a Polodny tak nakonec slaví cenné vítězství. Série se přesouvá do České Lípy, kde se bude hrát dnes od 18.00.

Branky a nahrávky: 1. Fořt (Kořánek), 33. Šperger (Předota), 51. Müller (Hájek), 57. Polodna (Müller, Šperger) - 3. Oliverius (Šulc J.), 28. Havel (Musil, Mrkvička). Vyloučení: 7:8, navíc Nedvídek os. trest 10 minut. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0.

HC ZVVZ Milevsko: D. Svoboda –Předota, R. Procházka, Žlůva, Matouš, Štych, Schmied, O. Procházka Šulčík, Šperger, Hamerle - Kořánek, Suchánek, Fořt - Polodna, Hájek , Štefan - Bělka, Müller, Kellner.
HC Predators Česká Lípa: Nedvídek – M. Šulc, Svoboda, Mrkvička, Hobza, Cafourek, Kučera, Formánek, Šesták, Oliverius, J. Šulc - Hudíček, Havel, Musil - Nekvinda, Preussler, Kašťák - Plichta.

Druhé utkání se hraje ve středu u Ploučnice.

Vedení klubu HC PREDATORS ČESKÁ LÍPA ve spolupráci s FANCLUBEM pořádá výjezd na 3. zápas čtvrtfinálového duelu (pátek 27. března odjezd ve 14.30) mezi HC PREDATORS ČESKÁ LÍPA a HC ZVVZ MILEVSKO.

Proto neváhejte a pojeďte podpořit českolipské borce!