Domácí v utkání už třikrát prohrávali, pokaždé se však dotáhli a úspěšně provedeným trestným střílením Kaly dokonce šli do vedení. Poté se už trefovali pouze českolipští hokejisté a do tabulky si připisují další cenné tři body. Ty znamenají jejich posun na sedmou pozici.

HC Roudnice n. L. - HC Predators Č. Lípa 4:6 (2:2, 2:2, 0:2)

Trenér České Lípy Jan Zachrla po zápase říkal: „Roudnice nás překvapila především výbornou útočnou produktivitou. Ze začátku vyhrávala hodně osobních soubojů a byla dostatečně agresivní před brankou. Dále se jí dařil rychlý přechod středního pásma, čímž se dostávala do šancí. Po našem vyrovnání se ale průběh hry zcela obrátil v náš prospěch a soupeře jsme přehráli. Pěti brankami se na našem vítězství podíleli obránci. Hlavní zásluhu ale vidím v útočnících, kteří dobře chodili před gólmana a zakrývali mu výhled. Obráncům to tam dnes padalo, za což jsme vděční.“

Branky a nahrávky: 10. Jakeš (Kala), 19. Boháček (Jánský), 31. Sailer, 31. Kala - 8. Daňo (Preussler), 18. Cafourek (Moro), 26. Moro (Divíšek), 35. Formánek, 48. Šafář (Bauer), 49. Cafourek (Šulc). Rozhodčí: Vilt - Šerý, Šulo.

HC Predators Česká Lípa: Neumann, Matoušek - Zeman, Beránek, Pinc, Cafourek, Šafář, Daňo, Rašín, Formánek - Šulc, Šesták, Divíšek, Lassig, Burian, Preussler, Bauer, Vondrlík, Patzenhauer, Moro, Hertl - Peterka. Trenéři: Jan Zachrla, Pavel Lassig.

Autor: Radek Barkman