V hitu kola porazil druhý Turnov 5:4 po nájezdech první Jičín a ztrácí na něj jediný bod. Třetí Česká Lípa doma ztratila další body, když celku TJ HC Jablonec nad Nisou podlehla 2:3 po samostatných nájezdech. „Remíza je asi spravedlivá. My jsme nebyli tak produktivní v koncovce a to nás stál body. V prodloužení jsme měli přesilovku, ale nic z toho. Naším cílem zůstává umístění v nejlepší čtyřce,“ řekl Karel Horák, kouč České Lípy.

„Hodně silní teď budou jablonečtí Gepardi, kteří dobře posílili a myslím si, že můžou ještě obrovsky překvapit. Teď nás čeká Lomnice, ta dostala v posledních dvou zápasech dvacet branek. My tam pojedeme bodovat, uvidíme," dodal Horák.

Volejbalisté České Lípy doma porazili dvakrát Kladno 3:0 a 3:1.
PODÍVEJTE SE: Volejbalisté zvládli novoroční premiéru na jedničku

„Máme dva, pro nás, zlaté body. Remíza byla zasloužená. Byli jsme šťastnější v nájezdech. Nadstandardní výkon předvedl náš brankář. Ale celý tým dnešní zápas odmakal,“ usmíval se Tomáš Měrtl, jablonecký kouč. Pátí jsou už Gepardi, další tým z Jablonce, kteří doma smázli Lomnici 13:6! „Začalo nám to tam konečně padat. Konečně si tým začíná sedat a začíná vypadat líp. A taky máme konečně v bráně výborného gólmana.Kluci za cítí oporu, které to není jedno. Naopak, dělá v zápase i věci navíc,“ zdůraznil David Svoboda, kouč jabloneckých Gepardů. První výhry se dočkal poslední Varnsdorf, který doma porazil 4:2 Frýdlant.