Navíc se v té době bránili početní nevýhodě, jenže dvěma slepenými góly během minuty zásluhou Šestáka a Oliveriuse skóre srovnali, čímž si vynutili prodloužení. V něm rozhodnutí nepadlo, a tak závěrečné resumé musely udělat samostatné nájezdy. Při nich měli více štěstí Českolipští - rozhodující penaltu proměnil Oliverius, který tak připsal svému mužstvu důležité dva body.

HC Predators Česká Lípa – HC Řisuty 4:3 SN (0:1, 1:2, 2:0, 0:0)

Branky a náhrávky: 23. Plichta (Cafourek), 44. Šesták (Formánek), 45. Oliverius, rozhodující nájezd Oliverius – 19. Kos (Wolf), 30. Mádl (Sedláček), 40. Bezouška. Vyloučení: 6:9. Využití: 0:1. V oslabení: 2:0. Diváci: 1000. Rozhodčí: Stolín – Daněk, Prokop.

HC Predators Česká Lípa: Nedvídek – Petrmichl, Svoboda, Cafourek, Formánek, Mrkvička, Hobza – Šesták, Oliverius, Šulc J., Varga, Preussler, Nekvinda, Peřina, Plichta, Hudíček, Musil.

HC Řisuty: Novák – Mádl, Sedláček, Čížek, Aschenbrener, Fiala, Čermák, Landa, Gardoň, Kos, Lapáček, Krégl, Wolf, Bezouška, Suchý, Hoffmann.