Před vánočními svátky se malým Predátorům podařilo získat hned tři vítězství.

Nejprve odehráli přátelské utkání v Mladé Boleslavi, kde zvítězili 9:2. „Souboj to byl velice vyrovnaný, ale náš vynikající brankář Tomáš Volevecký nedal soupeři šanci, což bylo pro kluky velké povzbuzení,“ těšilo trenéra Milana Hrabčáka.

Talentovaní svěřenci trenérského dua Milan Hrabčák a Radek Vápeník pak hned druhý den odjeli k dalším dvěma zápasům, tentokrát k sousedům do Německa, konkrétně do Drážďan, kde se utkali se dvěma domácími družstvy ESC Dresden. Českolipští ani jednomu ze soupeřů nepovolili prakticky vůbec nic, dokonce ani, to, že by vystřelili na jejich branku, a zaslouženě vyhráli 6:0 a 5:0.

V těchto třech odehraných duelech se blýskl nejproduktivnější hráč Predátorů Damian Hrabčák, jenž nastřílel 10 gólů, ale i další hráči prokazují své kvality, tudíž jsou příslibem do budoucna, protože pečlivě trénují a svou pílí a disciplínou se stávají obávaným soupeřem pro ostatní týmy. Přípravka HC Česká Lípa do svých řad stále přibírá nové hokejové talenty.

Více informací pro začínající hokejisty přímo na trénincích v úterý a čtvrtek od 16 hod., v neděli od 8.45 hod. nebo stránkách klubu http://sportlipa.cz/hokej.

Výsledky mladší přípravky HC Č. Lípa

BK Mladá Boleslav HC Predators Česká Lípa 2:9

Branky a asistence ČL: Hrabčák Damian 4 (Vápeník Teodor), Hašlar Marek 2, Vápeník Teodor 1, Lehotský Adam 1 (Hora David), Hora David 1.

Sestava HC Česká Lípa: Volevecký Tomáš - Hrabčák Damian,Vápeník Teodor,Hrabčák Samuel, Dýnek Martin, Šmejkal David, Hašlar Marek, Havel Vít, Bahník Lukáš, Lehotský Adam, Hora David, France Šimon, Čejka Filip.

ESC Dresden „A“ - HC Predators Česká Lípa 0:6

Branky a asistence ČL: Hrabčák Damian 2, Vápeník Teodor 2 (Knespl Ondřej, Lehotský Adam), Hora David (Vápeník Teodor), Kučera Marek (Lehotský Adam).

ESC Dresden „B“ - HC Predators Česká Lípa 0:5

Branky a nahrávky ČL: Hrabčák Damian 4 (Hora David, Vápeník Teodor), Hora David (Hrabčák Damian).

Sestava HC Česká Lípa: Volevecký Tomáš - Hrabčák Damian,Hrabčák Samuel, Hora David, Havel Vít, Lehotský Adam,Vápeník Teodor, Kučera Marek, Knespl Ondřej, Hašlar Marek, Zikmund Tomáš, Špindler Štěpán.