Zájem rodičů i dětí trvale narůstá, klub proto jednotlivé lekce posiluje o další trenéry a zároveň také o mladé hokejisty z řad starších žáků. Za to, že hráči František Musil, Vojtěch Hau, Tomáš Kučera, Tom Binder, Jan Dlouhý a Robert Šesták chodí ve svém volném čase pomáhat nejmladším bruslařům při jejich prvních krůčcích, si zaslouží velikou pochvalu.

Rodiče malých bruslařů si přítomnost hokejistů velice pochvalují, děti kluky ve výstrojích a dresech doslova milují. Velké uznání patří rovněž trenéru Andělovi, který má školičku na starosti, i dalším trenérům klubu, kteří chodí s lekcemi střídavě vypomáhat, aby ti nejmenší bruslaři měli své první tréninky zajímavé a hlavně zábavné.

Do školy bruslení se mohou stále hlásit další zájemci, s sebou stačí vzít brusle, rukavice a jakoukoliv přilbu (na kolo, lyže..). Lekce Školičky bruslení a nábor nových hokejistů jsou pravidelně každé úterý a čtvrtek od 16 do 17 hodin, v neděli od 8.45 do 9.45 hodin. Klub je plánuje pořádat až do rozpuštění ledové plochy, tedy přibližně do závěru dubna.

Na ty, které hokej chytne za srdíčko a rozhodnou se přeskočit ze školičky do party malých začínajících hokejistů, na ty čeká od klubu k dispozici základní hokejová výstroj zdarma.