Jako první se návštěvníkům představí „Hluchá parta" malých bubeníků z České Lípy, následovat bude bezmála dvouhodinový pořad pro děti. Známý pohádkový příběh S čerty nejsou žerty přiveze divadelní soubor Vojan z Desné. Milovníci krásy a módy si přijdou na své v 18 hodin, kdy českolipská modelingová agentura Reas agency představí dětské modely. Dokonalé míry pak molo sloupského koupaliště přivítá i ve 20.30, kdy po vystoupení harmonikáře Petra Lűftnera odstartuje Celebrity módní show.

Hlavní koncertem české hudební skupiny Ready Kirken bude Benátská noc pokračovat ve 21 hodin. O hodinu a půl déle se na hudební pódium vrátí opět s harmonikou Petr Lűftner.

Ani letos nebude chybět věhlasný ohňostroj, pestrobarevná zábavní pyrotechnika rozzáří noční oblohu nad koupalištěm ve 23 hodin. Ani potom zábava však neskončí. Tradiční sloupskou Benátskou uzavře až rockový nářez kapely Trafo rock od 23 do 02.00 hodin. Zakoupením vstupenky lidé získávají volný vstup na čtvrteční představení v Lesním divadle.

Soutěž Deníku o dvě rodinné vstupenky

Českolipský deník ve spolupráci s pořadateli Benátské noci na koupališti ve Sloupu v Čechách připravil soutěž o dvě rodinné vstupenky. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku:

Kolik členů má kapela Ready Kirken?

Odpovědi se svým jménem a telefonním kontaktem posílejte na e-mailovou adresu redakce ceskolipsky@denik.cz, a to do čtvrtka 30. července do 24.00.

Z došlých odpovědí budeme losovat dva výherce, kteří získají po jedné rodinné vstupence pro dva dospělé a dvě děti. Redakce vítěze kontaktuje, vstupenky potom budou k vyzvednutí u správce koupaliště Víta Černého, který bude k dispozici na telefonním čísle 602 316 309.