S talentovaným zpěvákem jsme si povídali nejen o tom, jaké to je hrát a zpívat pro publikum „doma".

Jak ses ke zpívání vůbec dostal?

Co se týče hudby, tak k ní mě to táhlo od dětství, jelikož moje celá rodina je hudebně omúzena, maminka byla skvělá zpěvačka, do toho pracovala na různých projektech, jak hudebních, tak i podnikatelských a snad každý člen naší rodiny hraje na nějaký hudební nástroj.

Po jak dlouhé době jsi hrál v Lípě?

Asi po pěti měsících, tuším.

Jak ses na českolipské fanoušky těšil?

Těšil jsem se moc, narodil jsem se tady, a tak vždy čekám kolik známých rodáků na koncertě potkám, zároveň jsem z toho ale měl dost respekt.

Co říkáš na českolipské publikum?

Bylo to super, lidi byli boží a vůbec jsem nečekal takhle skvělou atmosféru. Byl jsem rád, že se tady sešlo tolik lidí. Takže děkuji České Lípě.

 V sobotu vystoupil v kulturním domě Crystal v České Lípě sedmadvacetiletý místní rodák Pavel Callta.Kde tě na Českolipsku ještě letos můžeme vidět?

Na Českolipsku budu opět k vidění a slyšení 11. 6. v Žandově a 27. 8. v Kamenickém Šenově.

Jaký má úspěch tvoje CD?

jsi s ním spokojený? Doteď se hezky prodává, lidi mi píšou milé zprávy, že se jim líbí a na koncertech znají většinu textů, takže jsem nadmíru spokojený. Už pomalu připravuji druhé album, tak se těším, až vyjde.

Jaký styl hudby najdeme na CD, které chystáš? Bude to podobné prvnímu, nebo máš ještě nějaká esa v rukávu?

Bude hodně kytarové, ale bude jiné, jelikož se vyvíjím, dospívám a tudíž má hudba a texty také. Mám nějaká esa, ale jestli budou úspěšná, to se teprve uvidí.