Turné přinese kromě osvědčených hitů i hodně novinek z jejich aktuálního alba Tsunami, které se velmi rychle vyhouplo na přední příčky oficiální prodejní hitparády IFPI. Turné začalo ve čtvrtek v Plzni a kapela celou šňůru zakončí 2. září koncertem ve svých rodných Úvalech.

„Turné bude samozřejmě ve znamení nového alba," říká frontman kapely Vašek Bláha. „Nových věcí bychom chtěli hrát co nejvíce, na všechny však asi nedojde, ale tak polovinu desky určitě představíme i naživo, to je vždy výzva, která nás baví."

Skupina si pro plánované koncerty připravila na míru vyrobené pódium doplněné o velkou ledkovou stěnu s videoprojekcí a systémem, který na místě sestříhá a smíchá jak dopředu připravené záběry, tak aktuální obrázky z pódia.

Na každém koncertě je připraveno pro fanoušky nadstandardně vybavené zázemí. „Díky našim partnerům jsme mohli připravit dobré jídlo i pití. Po skončení koncertu bude následovat afterparty. Prostě pojďte se pobavit, pojďte se zasmát, pojďte se napít, pojďte si zablbnout! Zábava a potřeba nabíjet energií je přesně to, proč jsme to vždycky dělali a chceme dělat i dále," zve na turné ještě Vašek Bláha.

Jako host se na turné představí skupina Poletíme?

Předprodej vstupenek v síti Ticketstream