Chybět bude nakonec spoluzakladatelka akce Eva Pilarová, i když se po nedávném úrazu chtěla na pódia vrátit právě v Dubé. „Závěr letošního ročníku jazzových dnů Dubá měl jako obvykle patřit naší čestné občance, Evě Pilarové. Ta se však ze zdravotních důvodů a na základě doporučení lékaře bohužel nemůže akce účastnit, což chápeme a všichni ji přejeme brzké uzdravení“ vysvětluje starostka Dubé Zdeňka Šepsová. Zpěvačka v polovině července utrpěla několik zlomenin po pádu ve svém bytě.

Svátek jazzové hudby začne v areálu Autokempu Nedamov v pátek 10. srpna v 18:00 hodin. Program odstartuje Original Swing Band MB. Hodinu na to jej na pódiu vystřídá Dani Robinson Concept a ve 20 hodin všem rozproudí krev v žilách oblíbená Lokomotiva v čele s Petrem Vondráčkem. O závěrečné vystoupení se postará Lee Andrew Davison a Bohemia Big Band Praha.

O první sobotní vystoupení, které začne opět v 18 hodin, se postará Wendys Band, na který naváže Ondřej Štveráček Quartet. Úderem dvacáté hodiny se nedamovským letním kinem rozezní hudba v podání The Swings a Golden Big Band Praha.

Jednodenní vstupné vyjde vaši peněženku na 150 Kč, dvoudenní pak na 250 Kč. Za děti do 15 let zaplatíte vstupné 100 Kč a děti do 6 let mají vstup zdarma.

Zakladateli Mezinárodních jazzových dnů Dubá – Nedamov jsou Vít Fiala a Eva Pilarová. Oba byli za svůj mimořádný přínos městu v oblasti rozvoje kulturního života oceněni udělením čestného občanství.