Hvězda hudební stanice MTV a bývalý parťák 50 Centa The Game se poprvé představí fanouškům hip hopu v Čechách. Na něj a mnoho dalších kvalitní rapperů se můžete těšit již dnes a zítra na Českolipsku, kde vypukne největší letošní hip hop festival pod širým nebem.
Jedná se o zbrusu nový dvoudenní open air festival Hip Hop Jam, který se uskuteční v areálu mimoňského letiště. Pomyslným předkrmem bude crunk ikona David Banner (USA) a hlavním chodem bude west coast rapper světového formátu The Game. Obě jména zaručují kvalitu a prvotřídní show.
Hiphop Jam nabízí kromě kvalitní černé muziky opravdu našlápnutý doprovodný program. Na festivalu bude i mnoho lidí něžného pohlaví, proto pro ně organizátoři připravili Ladies Zone – unikátní hangár věnovaný něžnému pohlaví, plný toho, co ženy milují (masáže, kosmetika, hair studio, hygienické zázemí, ladies bar, kavárna).
A pro ženy ale i muže je připraven následující program: letecká show by The Flying Bulls – Red bull letecká show. Na sobotní odpoledne je pro návštěvníky připravena opravdová lahůdka, The Flying Bulls poprvé v Čechách. V areálu festivalu čeká na příchozí snowpark. První letní snowboardové závody s největší rozjezdovou rampou pro snowboarding v Čechách, kde se představí česká snowboardová elita, a to i na opravdovém sněhu.