Kino Crystal Česká Lípa

od 15.30:

Vall–I. Vall–I je poslední robot na planetě Zemi, kterého tu lidstvo zanechalo, aby ji vyčistil. Balí veškerý odpad do úhledných kostek. Po 700 letech ale trpí jistou drobnou poruchou - vyvinula se u něj osobnost.

od 17.30 a 20.00:

Tropická bouře. Příběh, který slibuje mimořádný zážitek pro fanoušky všech forem humoru. V hlavních rolích bláznivé komedie Ben Stiller, Robert Downey Jr., Jack Black, Nick Nolte a Steve Coogan…

Městské kino Nový Bor

od 17.30 a 20.00:

Ukrutně šťastni. Groteskní drama poutavě vykresluje temnou atmosféru obestírající podivně vyšinutou komunitu malého městečka… Snímek dánského režiséra Henrika Rubena Genze Ukrutně šťastni získal hlavní cenu – Křišťálový glóbus za nejlepší film na letošním karlovarském festivalu.

Kino Hvězda Kamenický Šenov

od 17.30 a 20.00:

Mama Mia. Sophie má problém. Co nevidět bude mít svatbu a stále neví, kdo je jejím pravým otcem. Může jím být jeden ze tří bývalých matčiných nápadníků. Nezbývá, než je pozvat na svatbu a čekat, co se stane.

Kino Stráž pod Ralskem

od 18.00 a 20.00

Konečně spolu. Devětatřicetiletá učitelka April si myslí, že konečně dala svému životu řád. Jenže manželství, na kterém si tak zakládala, najednou krachuje - manžel Ben totiž prohlásí, že šlo o omyl, a April opustí.