Jeho příznivci nemusí jen dokola přehrávat CD nosiče nebo čekat na víkendovou diskotéku, aby slyšeli hlas svého oblíbence. Hvězda československého popového nebe totiž zazáří na živo v České Lípě. A název květnového koncertu slibuje Mejdan roku na zimáku.

Oblíbený muzikant vystoupí v českolipském Sportareálu ve čtvrtek 16. května od 20 hodin.

Kromě lítých bojů českolipských hokejistů a loňského závodu malých krasobruslařů nepamatuje zimní stadion v České Lípě moc jiných událostí, těch kulturních už vůbec ne. Před pěti lety sice měl nově opravený sportovní stánek otevírat velký koncert skupiny Chinaski. Leč tento slib dal tehdy místním občanům Jiří Pomeje a jak to dopadlo, všichni vědí…

Pro sportareál to tedy bude velký kulturní svátek a pro fanoušky zdá se také - více než dvě třetiny z 900 vstupenek už mají své majitele. Lístky za 350 korun jsou k dostání v předprodeji v pokladně KD Crystal nebo na webu cl-kultura.cz

Rezervované vstupenky na koncert Michala Davida je možné vyzvednout na pokladně Kulturního domu Crystal do středy 15. května (otevřeno ve všední dny od 15 do 18 hodin). Vstupenky bude možné zakoupit přímo před koncertem u vstupů do Zimního stadionu u pořadatelské služby.

Sportareál bude v den koncertu přístupný již od 18. hodiny. Boční vchody budou pro návštěvníky tribuny a dolní vstup pro ty, kteří budou chtít být přímo u pódia.