Osobnosti českého showbyznysu jako rocker Vilém Čok, herec David Suchařípa nebo zpěvák skupiny Support Lesbiens Kryštof Michal závodily na trati měřeného slalomu se svými fanoušky a návštěvníky areálu Kamenec.

„Akci plnou zábavy moderoval Vlasta Korec a hudební atmosféru obstaral Ota Balage a jeho band,“ uvedla Renata Balážová za pořadatele.

V sobotu 4. února se ve skiareálu Kamenec v Jablonci nad Jizerou uskutečnil první závod z unikátní hudební sněhové show Český pohár muzikantů a významných osobností. Pro milovníky lyžování tento zábavný seriál závodů připravily skiareály Snowhill.

Na trať se s originálním vybavením postavil Vilda Čok, který se předvedl na extrémně krátkých lyžích se speciální patkou.

„Když jsem doma hledal lyže, jediné, co jsem našel, byly lyže mého syna, tomu je však 7 let, a tohle je výsledek,“ recesně k tomu poznamenal Vilda, který neodložil lyžáky, ani když se přidal ke kapele a spolu s Otou Balagem si zaimprovizovali.

Nejprofesionálněji k závodu přistupoval Kryštof Michal, který s sebou přivezl v osobě své manželky hlavního trenéra a jejich dvě děti dotvořily realizační tým hodný reprezentanta.

„Kromě perfektně připravených tratí si veřejnost i osobnosti užily spoustu legrace za mrazivého ale slunečného počasí,“ řekla Renata Balašová z agentury PR Snowhill. V dopolední části závodila veřejnost a odpoledne osobnosti, které si k sobě vylosovaly dva parťáky do týmu.

Jejich nejlepší časy se poté sečetly a výsledné časy určily pořadí celého závodu. Na prvním místě se umístil tým Kryštofa Michala ze skupiny Support Lesbiens. Poslední skončil rocker Vilda Čok se svými extrémně krátkými lyžemi.

Další závod se koná v největším lyžařském areálu společnosti Snowhill v Herlíkovicích. Závodit budou další osobnosti už příští sobotu 11. února. Závěrečný závod se pak uskuteční 18. února v Kašperkách. ⋌