Tentokrát si budou v libereckém Cinestaru užívat muži. Multikino se rozhodlo uspořádat Pánskou jízdu, aby ani muži nepřišli zkrátka. Do kin právě míří nový český film Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka, který vyloženě láká k takové čistě pánské události.

Historicky druhá Pánská jízda se uskuteční již ve středu 28. března od půl sedmé večer tradičně v sále číslo 7.

„Na základě velkého úspěchu akcí Dámská jízda jsme se rozhodli udělat i něco pro druhou část populace. Navíc film Okresní přebor k tomu přímo vybízel. Jedná se o film, který je pro pány takovou trošku kultovní záležitostí, a výkony herců v seriálu byly opravdu úžasné. Proto se podařilo připravit za spolupráce mnoha partnerů i velmi zajímavý doprovodný program. Věřím, že pánové budou spokojení a budeme i v budoucnu v tomto programu pokračovat,“ láká muže na zajímavou akci generální ředitel multikina Cinestar Jaroslav Vrabec.

Stejně jako dámy se mohou pánové těšit na bohatou tombolu a překvapení. Muži se mohou těšit na inspirativní módní přehlídku spodního prádla.

Po projekci novinkového filmu ovšem akce nekončí. Návštěvníci se mohou přesunout do libereckého Pubu v centru Liberce, kam je odveze přistavený autobus. Tam na ně čeká after party, drinky i bohaté občerstvení v akčních cenách. Jak už je v Pubu zvykem, přítomní budou soutěžit v pití pivního moku.

V hlavních rolích se v celovečerním filmu představí Miroslav Krobot, Ondřej Vetchý, Luděk Sobota, David Novotný, Leoš Noha, Jakub Kohák, Pavel Kikinčuk a další.

Seriál a film jsou odlišné formáty a přenést ducha půlhodinových epizodek do filmu je těžké. Jak se tvůrcům podařilo udělat ze seriálu celovečerní film, se mohou diváci přesvědčit v kinech.

„Napadlo nás rozšířit mytologii fotbalového oddílu Slavoj Houslice o jednu postavu, která sice v samotném seriálu svou roli má, ale nikdy ji nikdo vlastně neviděl. Vznášela se nad Houslicemi jako nějaký duch. Hráči si nesli jeho popel na kopačkách ke každému domácímu utkání. Josef Hnátek. Dlouholetý trenér, který zformoval nejsilnější sestavu Houslic, udělal z Jirky Luňáka kapitána a nastavil taktiku oddílu správným směrem,“ prozradil režisér a scénárista filmu Jan Prušinovský.

Pozvánka

PÁNSKÁ JÍZDA
projekce filmové novinky
Okresní přebor: Poslední zápas Pepika Hnátka

Kdy: středa 28. března od 18.30

Kde: Multikino Cinestar, sál č. 7
Obchodní centrum Nisa

Co tam uvidíte:
projekce filmu, módní přehlídka spodního prádla, tombola, 
after party v Pubu

Trailer