Pátečním lunaparkem odstartuje 13. července třídenní Brnišťská pouť v areálu Lesního zátiší v Brništi. Bohatý program potrvá až do neděle a opět nabídne řadu zajímavých hudebních jmen.

V pátek od 14 hodin si návštěvníci mohou užít tradiční pouťové atrakce, kolotoče, stánky i občerstvení.V sobotu se areál otevře už v 10 hodin, kulturní program pak odstartuje dvě hodiny po poledni, kdy děti pobaví Klaun Ferda. Než se areálem rozezní první koncert, vystoupí ještě Novoborské mažoretky a o módní přehlídku se postará Reas Agency.

Z hudebních hostů udeří do strun jako první Vlasta Horváth, vítěz druhé řady Česko hledá SuperStar. Ten jistě nevynechá ani svůj poslední singl Stále nevěřím, který aktuálně boduje v několika rádiových hitparádách. Novou vlnu pop rapu představí stále populárnější skupina Poetika a po dvou letech se do Brniště vrátí také zpěvačka Olga Lounová s kapelou.

Po ohňostroji, který je na programu ve 22:30, se návštěvníci mohou těšit na hlavní hvězdu letošní pouti Marka Ztraceného, který nabídne své největší hity i ochutnávku z aktuálního alba Vlastní svět. Po půlnoci uzavře sobotní program hard rock heavy skupina Traktor.

Po celý víkend na návštěvníky čeká řada stánků s pouťovým zbožím i něčím dobrým na zub. Areál je v sobotua v neděli otevřen od 10 hodin. Vstupné pro dospělé je na místě 120 korun a pro děti 20 korun. Předprodej vstupenek za 90 korun probíhá v Informačním centru v Brništi, a to až do pátku.