Na módních přehlídkách už nefrčí pouze vyzáblé kostry. Potvrdily to i tanečnice a herečky s hezkými ženskými křivkami a sportovními postavami, které v sobotu večer předváděly kolekce tří návrhářek Mari, Hany a Miry Božské. Žádné prkenné a mdlé procházení. Dámy se divoce vlnily do rytmu a pořádně to rozjely. Byly dokonale sehrané a sršela z nich energie a dobrá nálada.

Upřímný humor

Přehlídku moderovaly dvě z modelek, herečky Barbora Kubátová a Andrea Ballayová, které přítomné bavily svým srdečným a nekonvenčním humorem. Nebály se udělat si srandu i samy ze sebe, což publikum ocenilo. Muziku obstaral DJ DaRoot. Vizuální show plnou efektů, světýlek a barev VJka Kapaj.

První přišla na řadu kolekce Mariany Slavíčkové alias Mari s názvem Summer dots. Letní puntíkové modely rozjasnily otravnou zimu. Modelky předváděly hlavně šatičky, topy a sukýnky s menšími či většími puntíky.

ČTĚTE TAKÉ rozhovor Představí modýlky pro prdýlky a božský striptýz

„Modýlky jsou tak důmyslně ušité, že se do nich vejdou slečny s velikostí XXS i XL," upozornila jedna z moderátorek.

Oblečení bylo nadýchané, vzdušné, z jemného materiálu. Naprosto ideální pro horké dny! Vše dokreslovala světelná show rovněž s puntíky.

Druhá kolekce evokovala pláž, sluníčko a vlny. Kolekce Surf-beach-love od Hany Svítkové nabídla jak šatičky a sukýnky, tak i kraťásky, tříčtvrťáky a kalhoty. Vše ve volném, pohodovém střihu. Mikiny, trička i šaty měly velmi zajímavě vyřešené límečky.

Sexy plavečky

Většina modelů se skládala z několika kousků, které spolu perfektně ladily. Nechyběl ani velmi originální a vyzývavý střih jednodílných plavek. Jen hupsnout na surf.

Poslední fashion show Božský striptýz byla, jak už je u Miry Božské zvykem, netradiční. Pánskou kolekci spodního prádla Calvin Klaun představily pouze moderátorky - herečky.

Na mole se objevily v kuklách a bavlněném pohodlném pánském spodním prádle a nebály se rozverně blbnout. Před publikem se střídaly a za malou zástěnou si vždy něco svlékly, až už jim zbyly pouze slipy, které měly samozřejmě vycpané ponožkou.

Spontánně pak lobbovaly za slipy a tahaly z přítomných pánů, kdo z nich je nosí, ať se za to rozhodně nestydí. „Můj táta je slipař," improvizovaně rapovaly.

Kulturní program zakončil nekonvenční rap poloviny dua Pipinky Pi*o Tomáš Dianiška, a dvě třetiny Tří Bobrů z Prahy slečny moderátorky.