Čtrnáct měst, čtrnáct krajů, čtrnáct vybraných míst, skloňovaný ostatními nenávistí, závistí a zároveň láskou a obdivem, Rytmus, jedna z předních ikon České a Slovenské hudební scény vyrazil koncem října na své turné Goral Fenomen 2011 od labelu Mafia Records, kde prezentuje své očekávané album „FENOMEN”. V pátek 18. listopadu od 20.00 vystoupí v Music Baru Prdel v České Lípě.

Na turné Rytmuse doprovází mladý Talent MC Malý Man, za mixem Dj Flux (vítěz DJ MASTER 2009 a více šampion CZ & SK DMC SUPERMACY 2010) a Dj Lucky boy. Na návštěvníky čeká překvapení v podobě dárků a soutěží.

Rapper Rytmus, vlastním jménem Patrik Vrbovský, se dostal do povědomí českého publika jako porotce druhé řady televizní soutěže Česko Slovenská Superstar.

Rodák z Piešťan je zakladatelem skupiny Kontrafakt, v níž vystupuje buď sám nebo ve spolupráci s jinými zpěváky. Je označován za jednoho z nejnadanějších, ale také nejvulgárnějších zpěváků ve svém oboru na Slovensku.

Svědčí o tom mimo jiné jeho kontroverzní skladba Jebe. Na serveru Youtube má videoklip k této písni na svém kontě téměř pět milionů shlédnutí. Kvůli diskutabilnímu textu ji však z českých rádií odvysílala jen Evropa2.

„Vulgární slova používám na mém albu, do televize vulgarity netlačím. Pokud někdo chce moje album, tak si ho koupí. Pokud ne, nekoupí si ho,“ podotknul Rytmus v jednom televizním rozhovoru v souvislosti s jeho účinkování v Superstar.