Otázka č. 1 zněla: Otázka č. 1: Se kterým debutovým albem se Sinéad O’Connor prosadila? Správná odpověd: The Lion and The Cobra v roce 1987. Štastným držitelem dvou vstupenek na koncert Sinéad O´Connor se stává Lukáš Veselý a zasíláme je poštou do Turnova.

Otázka č. 2 zněla: Co bylo vyvrcholením jejího veřejného protestu proti katolické církvi? Správná odpověď: Veřejný roztržení fotografie papeže Jana Pavla II. Výherkyně Barbora Petelíková z Jablonce si přišla do redakce Jabloneckého deníku vstupenky vyzvednout osobně.

Ve hře jsou ještě další tři sady. Aktuální otázka č. 3: Bude zpěvačka v České republice nocovat? Pokud se domníváte, že ano pak napište také přesné jméno hotelu. Odpověď může zasílat na adresu jablonecky@denik.cz ještě do středy 23. června do 12 hodin.

Ve čtvrtečním vydání Jabloneckého deníku najdete další soutěžní otázku č. 4 a následující týden opět ve čtvrtek závěrečnou č. 5.

Připomeňme, že akustické koncertní vystoupení Sinéad O’Connor v romantické zahradě zámku Sychrov se odehraje v sobotu 3. července.

Posluchači se mohou těšit na vystoupení legendární irské zpěvačky, která dokázala skladbou Nothing Compares 2 U začátkem devadesátých let dojmout celý svět.
Speciálním hostem výjimečného vystoupení s romanticky osvícenou kulisou zámku Sychrov bude zpěvák Petr Kolář.