Tradiční benefiční koncert Noc s hvězdami vypukne 3. 8. v 18 hodin. Letos v Zahrádkách premiérově zazpívá například legendární herec a zpěvák Jiří Štědroň, kterého si můžeme pamatovat ještě z černobílé televizní pohádky Popelka.

Svou premiéru si na zámku odbude mladá muzikálová zpěvačka Natálie Grossová, která se na podzim objeví v muzikálu Čarodějka, muzikálový herec Petr Pecha, který se po prázdninách ukáže v titulní roli muzikálu Tarzan, finalistka první řady Superstar Martina Balogová nebo pop-country zpěvačka a moderátorka Eva Borská.

„Již potřetí se zde objeví mladý slovenský zpěvák Martin Harich, zpěvačka s metalovým hlasem Leona Šenková, nebo již ostřílená zpěvačka Marcela Březinová,“ říká producent koncert Martin France, který rovněž vystoupí.

Moderování se ujmou matadoři akce Markéta Mayerová a Slávek Boura. Večerní koncert kapel, na kterém zahrají Lewe, Gate 2017, Hurwajs nebo Hagrid, bude opět moderovat Vlasta Vébr.

„Pro návštěvníky máme připravené překvapení v podobě některého z umělců, který se odtajní až přímo na zámku,“ dodává France. Vstupenky je možné zakoupit za 300 Kč buď přes společnost Ticketlive nebo v den konání přímo na místě.