OTEVŘENÁ SOBOTA

10. 3. od 9.00, DDM Libertin

Dům dětí a mládeže Libertin v České Lípě si pro zájemce připravil Otevřenou sobotu. Od 9 do 12 hodin bude veřejnosti k dispozici chovatelská a terarijní poradna. Navštívit bude možné také keramickou dílnu a za drobný poplatek si zkusit vyrobit něco na památku. Příští týden proběhne workshop Cínovaný šperk. 

KOCOUR MODROOČKO

10. 3. od 10.00, Městské divadlo Nový Bor

Kocourek Modroočko je malé kotě, které se teprve učí pořádnému kočičímu životu. Postupně zjišťuje, jak dovede být ten „opravdový“ kočičí život zajímavý, někdy trochu krutý, ale především krásný.

MIMOŇSKÝ STŘEVÍČEK

10. 3. od 10.00. DK Ralsko Mimoň

Taneční soutěže pro páry Hobby Dance všech věkových kategorií.

KDYŽ SE KOZA HODÍ DO GALA

10. 3. od 14.00, Restaurace Wildcook Česká Lípa

Společnou módní přehlídku se rozhodly uspořádat dvě návrhářky módních a užitných oděvů z Českolipska. Výrobky Českolipanky Marie Prokopové z ateliéru DoGala a Kamily Dvořákové z Vobchůdku Koza v Mimoni nemohou být odlišnější, jedna tvoří vlněné svetry, plédy a šaty, ale nejen to, druhá se specializuje na kuchyňské zástěry, textilní nákupní tašky nebo chňapky. Součástí přehlídky bude nejen předvedení desítek nejrůznějších modelů, ale také hudba či taneční vystoupení školy Flamenco al Norte. Už podle názvu je zřejmé, že se bude jednat o temperamentní jižanské rytmy. Na místě bude připraven i jarmark s nejrůznějšími produkty, jako jsou mýdla nebo šperky malých výrobců a prodejců. Vstupné na akci je dobrovolné a jeho výtěžek poputuje opuštěným zvířatům v útulku Bona na Kozlech.

21. EROTICKÝ PLES

10. 3. od 20.00, KD Crystal Česká Lípa

Hraje skupina Koneckonců. Dámská a pánská striptýzová vystoupení, travesti show Screamers a Techtle mechtle. Nechte se překvapit.

VI. REPREZENTAČNÍ PLES MĚSTA DOKSY

10. 3. od 20.00, Hotel Port Doksy

Večerem bude provázet Jan Čenský a hudebním hostem večera bude zpěvačka Ilona Csáková. K tanci a poslechu zahrají skupiny Fajn orchestr, Natruc a Fjertůšek.

ANETA KOVÁČOVÁ

10. 3. od 20.00, Jazz klub Píchlá nota Doksy

Aneta dokázala zaujmout již mnohé muzikanty po jejichž boku vystupuje na známých českých klubových scénách, ale i v zahraničí. V poslední době například v Londýně! V podání Anety Kováčové zazní nejen známé jazzové melodie, ale i písně Norah Jones, Amy Winehouse a dalších. Tentokrát s doprovodem Jakuba Dušy (kytara) a Pavlem Šlosarem ( kontrabas.)

PREMIÉRA FILMU TÁTOVA VOLHA

11. 3. od 17.30, Kino Crystal Česká Lípa
11. 3. od 18.00, Městské kino Nový Bor

Slavnostní premiéra s hereckou a tvůrčí delegací. Film osobně uvést režisér Jiří Vejdělek spolu s producentem Tomášem Hoffmanem.V České Lípě od 17 hodin autogramiáda.

DIVADLO K MDŽ: RADIM UZEL A HOSTÉ

11. 3. od 19.00. Kino Máj Doksy

V rámci oslav Mezinárodního dne žen je pro všechny dokské ženy připraven zábavný pořad doktora Radima Uzla, který přiváží do Doks humor na úrovni. V doprovodu písniček Pepy Štrose.