Z čelní srážky s nákladním vozidlem vyvázl s lehkým zraněním šestatřicetiletý řidič felicie, když v zatáčce v klesání přejel do protisměru. Při prošetřování nehody policisté zjistili, že zraněný řidič škodovky nevlastní řidičský průkaz a navíc má úřady až do léta 2013 vysloven zákaz řízení.

O pár desítek metrů dál se ve stejnou dobu srazila dvě osobní auta. Sedmatřicetiletá žena z Prahy mířila ve fiatu od České Lípy na Zahrádky, avšak jela příliš těsně za peugeotem, jehož řidička chtěla odbočit vlevo, a proto před křižovatkou zpomalila. Na to šoférka fiatu nestihla zareagovat a do vozu před sebou narazila. Při karambolu se zranil pětapadesátiletý spolujezdec z peugeotu. Škoda dosáhla částky 55 000 korun.

K další dopravní nehodě vyjížděli policisté v sobotu večer k Pavličkám nedaleko Dubé, kde havaroval devatenáctiletý mladík. Ve vypůjčeném renaultu projel téměř rovně zatáčku, dostal se mimo silnici a narazil do stromu. Nehoda se obešla bez zranění, oprava auta bude stát nejméně 60 000 korun.

V neděli brzy ráno havarovala poblíž Ploužnice jednatřicetiletá řidička ve felicii. Podle svých slov za volantem usnula a škodovka následně vyjela ze silnice, kde se převrátila na střech. Žena, kterou lékař ošetřil na místě, po nehodě nadýchala 0,4 promile alkoholu. Řidička vypověděla, že tři hodiny před havárií vypila dva velké panáky alkoholu.