Magazín VíkendMagazín VíkendZdroj: DeníkS Lucií po zkoušce
Těch pár slov zní jako splněný sen. A přesně tuhle chvíli se podařilo zachytit redaktorovi Deníku, který zpěváka a bubeníka Davida Kollera, kytaristu Roberta Kodyma, baskytaristu P.B.CH. a klávesistu Michala Dvořáka vyzpovídal v jejich přirozeném prostředí. Po dni plném příprav na právě probíhající podzimní turné Lucie v opeře 2022. Ve středu 12. října se koná výjimečný koncert v pražské O2 areně, kde bude mít nejlepší česká kapela k ruce symfonický orchestr a pěvecký sbor. 20. 10. bude následovat vystoupení na zimním stadionu v Bratislavě, 26. října Lucie navštíví Pardubice a 5. listopadu zavítá do Brna. Nejen na to přišla řeč během podvečerního interview se slavnou čtveřicí. Pár posledních ostrých riffů z písničky Krev a R’n’R… A pánové, příjemně utahaní spoustou hodin kvalitní muziky, si sedají k pohodovému povídání.

Babské rady, nebo věda?
Nikdo nechce být nastydlý – je to protivné a unavující. Když se člověk potřebuje obrnit proti nákaze běžnými viry, nepotřebuje k tomu hrsti prášků. Naopak výborně funguje to, co využívali už naši předci. Jaké babské rady na posílení imunity doporučují praktičtí lékaři? Udělali jsme anketu mezi členy Sdružení praktických lékařů České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně. A požádali jsme je, aby případně přidali i své zkušenosti s něčím absurdním či legračním, co lidé v dobré víře používají k tomu, aby nachlazení rychle zahnali.

Slavné značky regionu
S podzimem přicházíme s novým seriálem, který se věnuje populárním regionálním značkám. A pokračujeme výletem za výrobci prskavek a také úžasných lustrů, které často připomínají spíše umělecká díla než lampičku na nočním stolku.

Babí léto
A přijde také čas na vaše příspěvky, které nám pravidelně posíláte. V aktuálním fotoalbu složeném z fotek čtenářů Víkendu se můžete podívat, jak trávili poslední záchvěvy pěkného počasí.