Pokud by domácí vyhráli, mohli svého soupeře předstihnout v tabulce a vyšvihnout se na třetí místo. A tak se také stalo!

F.A. Zole Česká Lípa - Slavia TU Liberec 7:4 (5:1)

V prvním poločase s přehledem zvítězily F.A.Zole, ačkoli úvod zápasu tomu nenasvědčoval. Hosté šli ve 2. minutě do vedení a měli ještě několik dalších šancí. Fazolím však spolehlivě zachytal Chadraba. Ve 4. minutě vyrovnal z otočky Souček po nahrávce Šídla a dvě minuty poté Vojtěch Brož dokonal obrat po individuální akci.

Beránek se snaží překonat hostujícího gólmana.Zanedlouho se trefil o tyč Beránek, a protože do přestávky přidal další dvě branky Vojtěch Brož, po přihrávkách Součka a Beránka, o přestávce svítilo skóre 5:1 pro domácí.

Když dvě minuty po přestávce Zdeněk Brož zvýšil na 6:1, zdálo se, že tým F.A.Zole zápas dohraje v klidu. Hosté však ve 27. minutě snížili Bernátem na 2:6 a následně vysunuli do pole také brankáře. Power-play jim vyšla nečekaně úspěšně a kolem 35. minuty zaznamenali dvě branky, čímž zápas zdramatizovali.

Vstřelit kontaktní gól jim ale domácí nedovolili. V samotném závěru se navíc Vojta Brož trefil počtvrté, a tak konečný výsledek zněl 7:4 pro F.A.Zole.

Českolipský tým vyhrál počtvrté za sebou a v tabulce 2. ligy (skupina Západ) mu aktuálně patří velmi lichotivé třetí místo.

V osmém kole F.A.Zole nastoupí na hřišti vedoucího Mělníka, jenž je sice favoritem, ale vloni s ním Českolipští získali čtyři body ze šesti možných. Poté hrají dvakrát doma: s Litoměřicemi a následně s Benešovem. Ten nejbližší zápas s Litoměřicemi se uskuteční v pátek 23. 11. od 20.30 hodin ve Sportovní hale v České Lípě.

Sestava Č. Lípy: Chadraba - Havlásek, Šídlo, Brož Vojtěch (kapitán), Brož Zdeněk, Beránek, Mitáč, Souček.