Tentokrát se proti sobě postavily týmy Bobři Verneřice - Fehrer Bohemia (první vzájemné zápasy skončily 5:7 a 8:2) a Eyjafjallajökull - TJ Stadion Nový Bor Senioři (5:3, 14:0).

Bobři Verneřice - Fehrer Bohemia 4:3 (3:1)

Do zápasu naskočili dva nováčci, za každý tým jeden, a oba se při své premiéře v lize skvěle uvedli. Utkání se odehrávalo ve vysokém tempu a nabídlo množství kombinačních akcí. Přesto po první půli byli spokojenější Verneřičtí, kteří dvě sekundy před koncem prvního poločasu zvyšovali na 3:1.

Tým Fehrer Bohemia ovšem utkání nevypustil a dál se rval o gólový úspěch. Jeho snaha vyústila ve 20. minutě ve dva góly v rozmezí 11 sekund a vyrovnání na 3:3. I nadále se hrálo velmi vyrovnané utkání, ve kterém se dokázali prosadit už jen Bobři a odváží si z České Lípy 3 body.

Branky (asistence): 1:49 Tomáš (Mlejnek), 10:51 Brázdil, 14:58 Brázdil, 25:26 Trejbal (Brázdil) - 13:43 Eichler, 19:29 Eichler, 19:40 Rott (Tesárek). Střely na branku: 28:32, fauly: 8:8, bez vyloučení. Rozhodčí: Stránský, Nerad.
Bobři Verneřice: Vepřovský - Mlejnek, Trejbal, Klouček, Zahradník, Farský, Brázdil, Tomáš.
Fehrer Bohemia: Tůma - Tesárek, Benešová, Janovský, Svoboda - Rott, Šolín P., Eichler, Patka.

Eyjafjallajökull - TJ Stadion Nový Bor Senioři 6:3 (2:0)

Do druhého sobotního utkání nastupovali hráči Nového Boru s cílem napravit reputaci z předchozího vzájemného zápasu se Sopkami, které prohráli vysoko 0:14. Od úvodního hvizdu prvního poločasu se hrálo velmi vyrovnané utkání, ve kterém se do půle dokázali gólově prosadit pouze hráči Eyjafjallajökull. Výsledkem bylo poločasové skóre 2:0 pro Sopky.

Sopkám vyšel i úvod druhého poločasu, ve kterém zvýšily na 5:0. Novoborští ovšem nesložili zbraně a dál podnikali útočné výpady s cílem utkání zdramatizovat. Výsledkem divácky atraktivního utkání bylo nakonec skóre 6:3 pro Eyjafjallajökull.

Branky: 10:36 Lukesle (Ryšavý), 13:27 Hostin (Ryšavý), 17:18 Lukesle, 21:11 Sedláček (Hostin), 21:56 PP Jíně (Sedláček), 25:22 Lukesle - 22:15 Major (Chlup), 24:22 Bandas (Major), 29:42 Moravec (Major). Střely na branku: 25:16, fauly: 10:13, vyloučení: 0:1, využití: 1:0. Rozhodčí: Stránský, Nerad.
Eyjafjallajökull: Šolín F. - Ryšavý, Klindera, Jíně - Lukesle, Hostin, Sedláček.
TJ Stadion Nový Bor Senioři: Marušák - Bandas, Husák, Chlup, Moravec - Spejchal, Živsa, Major, Potměšil.

Poslední listopadové kolo, které proběhne 29. 11. od 18 hodin, svede proti sobě celky Fehrer Bohemia - TJ Stadion Nový Bor Senioři (předchozí zápasy 4:2, 1:4) a Bobři Verneřice - Eyjafjallajökull (2:4, 1:8).

Současně se bude v této hale dohrávat utkání třetího kola mezi Bobry a Novoborskými (první vzájemný duel 3:4). Přijďte si opět vychutnat skvělou florbalovou atmosféru a podpořit své favority.