VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Běh Cvikovem měl kvalitu

CVIKOV - Běh Cvikovem patří mezi dvacítku nejstarších závodů mimo trať v naší republice.

13.9.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Petr Jeník

Hlavní závod, Memoriál Ing. Josefa Hrona na 15000 m, byl součástí seriálu Okresní běžecké ligy. Odstartoval ho jeden ze spoluzakladatelů Václav Honzátko, jenž 25. září oslaví 90. narozeniny.

 

Výsledky:

Chlapci (99-2000) 500m: 1 Kameník David, 2. Fiala Jakub, 3. Tichý Šimon, 4. Fiala David (všichni ZŠ Cvikov), 5. Čech Martin (Terezín), 6. Lejsek Martin (ZŠ Cvikov).

Chlapci (97-98) 500m: 1. Ramisch Richard (Lira Cvikov), 2. Lupoměský Martin (ZŠ Cvikov), 3. Fanta Jiř, 4. Stůj Radek (oba Cvikováček), 5. Arnold Ondřej (ZŠ N. Bor), 6. Baťka Zdeněk (Jiskra N. Bor) .

Chlapci (95-96) 500m: 1. Kaisler Jan (ZŠ N. Bor), 2. Tancoš Patrik (Cvikováček), 3. Pros Dominik (ZŠ Cvikov), 4. Kovalev Vojtěch (ZŠ N. Bor), 5. Branda Daniel, 6. Adamka Marek (oba ZŠ Cvikov).

Dívky (99-2000) 500m: 1. Bočková Markéta, 2. Jeřábková Ema (obě Jiskra N. Bor), 3. Špačková Tereza (Pha-Kobylisy), 4. Skočovská Anna (ZŠ Č. Lípa) , 5. Vodenková Tereza (ZŠ Cvikov) , 6. Vítková Tereza (ZŠ Č. Lípa).

Dívky (97-98) 500m: 1. Kotrčová Kateřina (Cvikováček), 2. Ságnerová Monika, 3. Kameníková Andrea, 4. Štrynková Monika, 5. Tancošová Božena, 6. Schaferová Anna (všechny ZŠ Cvikov).

Dívky (95-96) 500m: 1. Vachtová Barbora (ZŠ N. Bor), 2. Svobodová Karolina, 3. Trčová Jana (obě AC Č. Lípa), 4. Papiková Ladislava (Č. Lípa), 5. Bišická Nikola, 6. Balogová Karin (obě Cvikováček).

Chlapci (93-94) 700m: 1. Tancoš Josef, 2. Ullrich Zdeněk (oba ZŠ Cvikov), 3. Parys Daniel (FC Měcholupy), 4. Lenča Jiří (AC Turnov).
Dívky (93-94) 700m: 1. Tomišová Tereza, 2. Madarászová Klára (obě ZŠ Cvikov).

Chlapci (2001 a ml.) 100m: 1. Knespl Jakub (AC Č. Lípa), 2. Šalda Milan (MŠ Jiráskova), 3. Fiala Michal (MŠ Sídliště), 4. Srb Matěj, 5. Slánský Oldřich.
Dívky (2001 a ml.) 100m: 1. Parysová Tereza (Praha), 2. Trčová Michaela (ZŠ N. Bor), 3. Kohlerová Nikola (Mimoň), 4. Vernerová Klára (M. Boleslav), 5. Vančurová Sára (MŠ Jiráskova).

Dorostenci (mladší) 900m: 1. Til Jaroslav (Cvikováček), 2. Ságner Stanislav, 3. Focke Vojtěch (oba Cvikov).

Dorostenky (mladší) 900m: 1. Řípová Petra (Ski klub Jablonec n. N.).

Dorostenci (starší) 2300m: 1. Hrdina Jakub (AC Č. Lípa), 2. Kozler Tomáš (TJ Rumburk), 3. Slováček Marek (AČR), 4. Charousek Jakub (TJ Doksy), 5. Krčka Pavel (Litoměřice).

Dorostenky (starší) 2300m: 1. Svitáková Hana (AC Č. Lípa), 2. Čivrná Eva (Semily).

Muži – mílaři 4300m: 1. Lenča Jiří ( AC Č. Lípa), 2. Pražák Petr (Mountainbike.cz), 3. Charousek Petr (TJ Doksy), 4. Čivrný Jiří (Slovan Liberec), 5. Špaček Jan (Pha-Kobylisy), 6. Macoun Josef (TJ Doksy).

Ženy – mílařky 4300m: 1. Lenčová Jana (AC Turnov), 2. Mališová Karla (USK Praha), 3. Gratiasová Zuzana (Slavia Liberec), 4. Pulkrábková Šárka (BK Manušice)

Muži (do 39 let) 15000m: 1. Čivrný Jiří (Semily) 0:52.29,29 hod.., 2. Lajtklep Petr (Slavoj Liberec) 0:52.33,03, 3. Verba Aleš (Cyklorenova Cvikov) 1:06.29,00.

Muži (40 – 49 let) 15000m: 1. Růžička Vladimír (Ústí n. L.) 0:57.25,39, 2. Lenča Jiří (AC Č. Lípa) 1:05.21,00, 3. Šíp Ladislav (SCMT Liberec) 1:05.28,00, 4. Vakrčka Pavel (Ústí n. L.) 1:07.45,00, 5. Kašparec Petr (AC Č. Lípa) 1:09.51,00, 6. Skočovský Petr (Č. Lípa) 1:10.19,00, 7. Šrachta Vladimír (Cyklosprint Cvikov) 1:11.27,00.

Muži (50 – 59 let) 15000m: 1. Malý Jiří 0:57.52,08, 2. Bufka Zdeněk (oba AC Č. Lípa) 1:05.22,00, 3. Vítek Jindřich (ABK Liberec) 1:09.27,00, 4. Kučera Luděk (Liberec) 1:10.33,00, 5. Kalvoda Břetislav (Cyklosprint Cvikov) 1:10.46,00, 6. Prokůpek Luděk (TJ Doksy) 1:11.10,00, 7. Čepelka Oldřich (Tima Liberec) 1:27.26,00.

Muži (od 60 let) 15000m: 1. Šulc Vladimír (FK Armatury Ústí n. L.) 1:12.47,00, 2. Zouhar Jiří (Glassman Teplice) 1:13.02,00, 3. Zábranský Ladislav (Slovan Liberec) 1:13.19,00, 4. Gdula Josef (Javorina - Malcov, SR) 1:28.29,00.

Ženy (bez rozdílu věku) 15000m: 1 Loubková Ivana (Cyklorenova Cvikov) 1:06.06,00, 2. Mališová Karla (USK Praha) 1:09.29,00, 3. Svitáková Hana (AC Č.Lípa) 1:25.21,00.

Ženy (bez rozdílu věku) 7500m: 1. Utínková Věra (HK Varnsdorf) 0:35.09,89, 2. Svitáková Alena (AC Č. Lípa) 0:41.21,01, 3. Lenčová Jana (KRB Koberovy) 0:44.37,00.

Muži (nad 70 let) 7500m: 1. Karhut Štefan (roč. 1937 – TJ Doksy) 0:40.53,64, 2. Fichner Rolf (roč. 1927 – TJ Doksy) 0:57.25,16.

13.9.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Škoda Octavia - Čína
AUTOMIX.CZ
22

Tohle opravdu není Superb. Škoda v Číně prodává jednu zvláštnost

Michaela Marksová

Ženy ve volbách neuspěly, lidé slyší raději silná slova

Reakce KNL na povolební prohlášení poslance Bláhy

Liberecký kraj – Přinášíme reakci Krajské nemocnice Liberec na povolební prohlášení poslance Jiřího Bláhy (ANO).

Občané Mimoně dali v referendu průtahu městem jasné NE

Mimoň - V Mimoni o víkendu nerozhodovali jen o nových poslancích, ale také o tom, zda chtějí průtah městem.

Politolog Jan Kubáček říká: „Kroužkování nakazilo i ODS“

Liberecký kraj /ROZHOVOR/ - Podle známého politologa Jana Kubáčka jsou voliči v Libereckém kraji vybíraví.

Kolaps hráčů FBC ve třetí třetině způsobil debakl

Praha – Dvě třetiny nedělního zápasu v rámci 9. kola florbalové Tipsport Superligy drželi hráči České Lípy s jedním z dalších favoritů nejvyšší mužské soutěže nadějný výsledek.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT