„Boxovalo se v České Kamenici, celková organizace byla naprosto skvělá,“ pochvaloval si Radek Procházka, zakladatel Viper Clubu.

Úspěch pro českolipský Viper Club. Lukáš Kučera získal titul mistra republiky.Úspěch pro českolipský Viper Club. Lukáš Kučera získal titul mistra republiky.Zdroj: archiv klubuKučera nastoupil do prvního zápasu proti borci z TJ BC Vítkovice. „Lukáš se do zápasu pustil velice bojovně a ve druhém kole zvítězil RSC. Postoupil tak do semifinále,“ usmíval se Procházka.

V boji o finále čekal na Kučeru nasazený borec z Karviné. „Byl to bojovný zápas z obou stran. Nakonec rozhodovaly body, díky nim postoupil Lukáš do finále,“ zdůraznil.

Finálový zápas byl pro Lukáše velkou zkušeností. Proti němu stál daleko zkušenější borec z Komety Brno, vítěz několika turnajů. „Lukáš se do zápasu pustil bez jakéhokoliv respektu, ukázal neskutečně bojové srdce a zvítězil ve třetím kole RSC. Zaslouženě tak vyhrál celé mistrovství a stal se mistrem republiky ve váze do 52 kg. Děkuji Jirkovi Horváthovi za pomoc v rohu a dalším klukům, kteří přijeli Lukáše podpořit,“ dodal Procházka.