FBC TBC Ústí nad Labem – FBC Č. Lípa B 11:3

O vítězství soupeře rozhodovaly chyby. Těch se na straně České Lípy nakupilo až moc a soupeř je potrestal. O zápase bylo rozhodnuto po 2. třetině, kdy na tabuli svítilo skóre 10:2. Za Českou Lípu se jednou v každé třetině trefili Bezouška, Semelka a Borek.
Branky a asistence České Lípy: Bezouška(Karel), Semelka (Bezouška), Borek.

FBC Č. Lípa B – 1. FBC DDM Děčín 8:5

Česká Lípa vstoupila do druhého zápasu lépe, dokázala se vyvarovat chybám, které vyráběla v prvním zápase. V 6. minutě využil skrumáže před brankou Bureš, nastřelil obránce a balonek se šťastně dostal až do děčínské branky. O dvě minuty později to bylo o dvě branky, když se dostal Bureš sám před branku a dokázal procpat balonek pod rukou Mišky podruhé do děčínské branky.

Českolipská obrana působila jistě do 11. minuty, pak na chvíli pootevřela vrátka a byla z toho hned branka z dílny Kotíka. 2:1. Ve 12 .minutě zkompletoval hattrick Bureš , po výborném pasu v zápase skvěle hrajícího Jirsy, a tak po 1.třetině svítil stav 3:1. Děčín dokázal na začátku druhé třetiny snížit, ale svým 4. golem v zápase zvýšil na 4:2 Bureš.

Poté Česká Lípa naposledy v zápase povolila a Děčínu dovolila srovnat na 4:4. Ale pak zaúřadovala trojice Bezouška, Karel a především Jirsa a Česká Lípa si vypracovala a poté dokázala udržet ve zbytku zápasu 3 brankový rozdíl a vyhrála 8:5.

Branky a asistence České Lípy: 4x Bureš (2x Jirsa, Bezouška,), 2x Jirsa (2x Pekárek), Bezouška (Jirsa), Karel (Jirsa).
Sestava: Klíma - Bezouška, Pekárek, Semelka - Jirsa, Karel, Basl, Borek, Bureš.

Jan Bureš