Jablonecká hala se stala útočištěm prvního ročníku Českého halového poháru smíšených družstev.

Jarní prázdniny vzaly za své a hodně závodníků chybělo, včetně Českolipských. Ale i tak, bylo českolipské družstvo poskládané tak, že by z toho mohl být slušný výsledek.

Od prvních disciplín bylo zřejmé, že titul nikdo nevezme libereckému družstvu, které bylo na pohár dobře připraveni. O další místa byl velký boj a čtyři týmy se přetahovaly o každý bod až do závěrečné štafety. Ta rozhodla o tom, že si českolipské družstvo odveze bronzovou příčku, která má velkou hodnotu a nebýt několika absencí, mohl být výsledek třeba ještě lepší! Oporou českolipských závodníků bylo tentokrát celé družstvo. Každý předvedl svůj stabilní výkon a to nám právě vyneslo třetí místo.

AC Česká Lípa na halovém poháru reprezentovali tito jednotlivci:

Petr Nejedlý (60 m a 400 m), Šárka Kalvová (60 m a 400 m), Radek Bekr (1500 m), Tereza Hrochová (1500 m), Patrik Stupka (3 km a skok o tyči), Jaroslav Hochmut (60 m př. a trojskok), Daniela Bendová (60 m př. a vrh koulí), Patricie Malá (skok vysoký), Ondřej Hetto (skok vysoký a skok daleký), Ivana Reicheltová (skok daleký a skok o tyči), Miloslav Sviták ml. (vrh koulí) a Natálie Kozáková (trojskok).

Jaroslav Hochmut