V Duchcově se konal Pohár pěti zemí, kde Českou Lípu reprezentovali Jan Sýkora, Ondřej Diviš, Josef Petrnek a Semen Moroz pod vedením Jiřího Horvátha.

Jan Sýkora poráží domácího borce 3:0 na body a veze zlato. Ondřej Divis těsně prohrává nad domácím českým borcem.
Josef Petrnek si skvěle vedl proti německému borci Ahmedu Skheir a ve druhém kole ho posílá k zemi a vyhrává KO a tím i zlato. Semen Moroz nastoupil také proti německému borci Abdulu Skheir. Jasně vítězí na body 3:0 a také veze domu zlato.

Na druhé straně vyrazili tři českolipští borci reprezentovat ČR na mezinárodní turnaj Trutnov Open 2023. Jmenovitě Lukáš Kučera v kadetech ve váze -54kg, Marek Gaži junior -54kg a Jiří Vacula -75 kg pod vedením Radka Procházky a reprezentačního trenéra Martina Svobody.

Lukáš Kučera dostal v prvním zápase slovenského reprezentanta, s kterým bohužel prohrál těsně na body. Marek Gaži a Jiří Vacula se probojovali do finále turnaje. Jiří Vacula boxoval ve finále proti reprezentantovi z Německa, se kterým prohrál a odváží si druhé místo. Marek Gaži ve finále poráží polského reprezentanta a veze tak zlatou medaili.