Domácím plavcům se sice v silné konkurenci nepodařilo vystoupit na stupně nejvyšší, i přesto ale rozhodně své trenéry nezklamali. Ve 108 startech si plavci pořadatelského klubu doplavali 64 x pro osobní maximum a jednou osobní rekord vyrovnali.

Nejvýraznější zlepšení zaznamenali Vítek Pázner a Jakub Jaroš, kteří zlepšili své osobní rekordy ve všech zaplavaných tratích. Pochvalu však zaslouží i ostatní: L. Anděl, L. Motlík, J. Seifer, H. Schlesingerová, M. Korous, A. Krecl, M. Menšík, T. Motlík, F. Müller, K. Pekárková, K. Tilleová, E. Řípová a K. Šmídová.

Právě uplynulý víkend byl ve znamení tentokrát mladších plavců, kteří se nominovali svými výkony na Pohár České republiky. Jedenáctiletý Adam Veselý bojoval v Domažlicích sám i za zraněného Šimona Vlka a v pěti startech zaplaval 2x své osobní maximum a umístil se jednou v první desítce.

Desetiletí vyrazili do Jindřichova Hradce ve složení Matyáš Benno, Martin Müller a Josef Soukup. Chlapci se při své premiéře konkurence vůbec nezalekli a celkem pětkrát se probojovali do první desítky. Nejlépe se vedlo Pepovi na 100 metrů prsa, kde dohmátl nejen v osobním rekordu, ale zároveň na skvělém 5. místě.

Hoši ve svých 14 startech dokonce 9 x slavili maximální zlepšení.

Všem chlapcům trenéři gratulují ke skvělým výsledkům a děkují za vzornou reprezentaci nejen klubu PK Sport, ale i města Česká Lípa, které je v činnosti podporuje.