Českolipský plavecký klub reprezentovala patnáctičlenná skupina ve složení Jakub Češka, Lubomír Langer, Miroslav Langer, Richard Mígl, Ondřej Olšar, Jakub Tauš, Josef Vlasák, Vojtěch Volf, Ondřej Vosála, Nikol Pekárková, Tereza Pivoňková, Barbora Szabová, Karolína Szabová a Martina Vlasáková.

Kromě velkého množství nových osobních rekordů přivezli plavci 76 medailí, a to ještě chyběla pětice, která nestartovala pro nemoc. O celkově 38 prvních míst se největší měrou zasloužili O. Olšar a M. Langer, kteří vybojovali shodně po šesti, pět přidala M. Vlasáková, čtyři K. Szabová, tři J. Češka, Jakub Tauš a J. Vlasák, dvě B. Szabová a po jednom Jiří Tauš a T. Pivoňková.

Všichni jmenovaní přidali ještě další medailová umístění společně se zbytkem výpravy (L. Langer, V. Volf a O. Vosála), na medailové sbírce se tedy podíleli všichni plavci českolipského PK.

Následující víkend bude startovat Michal Spurný a Petra Chocová na seniorském mistrovství ČR, které odstartuje sérii nominačních závodů na srpnové mistrovství světa v Římě.