Sedmičlenná výprava Plaveckého klubu Česká Lípa (Jan Kecek, Jiří Tauš, Vojtěch Volf, Aleška Daďová, Veronika Kuzněcová, Barbora Szabová a Adéla Zelenková) se nakonec vrátila s pěti cennými kovy. Titul přeborníka SČ oblasti vybojovala B. Szabová (na snímku) za výkon na trati 200 m znak a k tomu na poloviční trati obsadila 3. místo. Další dva bronzy přivezla V. Kuzněcová, třetí skončil také J. Tauš (200 m motýlek). Všichni tři českolipští plavci závodili ve společné kategorii dorostu a dospělých a spolu s nimi také A. Zelenková, která se šestkrát dostala mezi prvních deset. Nejblíže medaili byla na 400 m volný způsob, kde obsadila čtvrté místo, a pátá skončila na 100 m prsa. V žákovských kategoriích se do první desítky prosadil dvakrát J. Kecek a A. Daďová, V. Volf, byl dvakrát jedenáctý.