VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kam za sportem

Českolipsko - Pozvánky na víkend.

7.6.2008
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/Jaroslav Marek

Sobota 7. června


FOTBAL
Česká divize st. a ml. dorostu:
Č. Lípa – Ústí n. L. (10 a 12.15).
I. B třída mužů: Heřmanice – Dubice (10.30), Bukovany – Frýdlant, Doksy – Hodkovice (15.00).

I. A třída dorostu: Mimoň – Doubí (10.00).
I. A třída žáků: Dubice – Č. Lípa B (10.30).


FLORBAL
Salming Floorball Games 2008:
zápasy zákl. skupin (8.30 – 18.30)
17.15 – 20.30: zápasy nadstavbové části (17.15 – 20.30, haly Lokomotiva, SOŠ a SOU Uran a Gymnázium Č. Lípa).


ORIENTAČNÍ BĚH
Celostátní závody žebříčku A, B – Čechy:
start na krátké trati ve 12.00.


Neděle 8. června

FOTBAL
Divize mužů:
FC Nový Bor – Jirny (17.00).
KP mužů: Skalice – železný Brod (10.30).
I. B třída mužů: Mimoň B – Chrastava, FK Č. Lípa B – Kr. Studánka (17.00).
I. A třída dorostu: Doksy – Loko Č. Lípa (14.00).
I. A třída žáků:Jablonné – Ralsko (13.30 ve V.Valtínově), Doksy – Jestřebí (10.00).


FLORBAL
Salming Floorball Games 2008:
závěrečné zápasy o konečné pořadí (od 8.30).


TRIATLON
SAMUEL XC triatlon ve Sloupu, 3. ročník:
start hlavního závodu v 10.00).


ORIENTAČNÍ BĚH
Celostátní závody žebříčku A, B – Čechy
: start v 9.00.

Kam na okresní fotbal:

II. třída OP mužů (sobota 15.00)
Kravaře – Žandov, Jestřebí – V.Valtinov A, Brniště – Skalice B, Stružnice – D. Libchava, Jablonné A – Dubá, K. Šenov – Holany (ne 17), H. Police – Kamenice (14.30).

III. třída OS mužů (neděle 17.00)
Tuhaň – SK Sosnová, Blíževedly – Dubnice A, Lindava – Okna (so 15), Doksy B – Zahrádky (16), Zákupy – Loko Č. Lípa, Polevsko – Kunratice A, FK Sosnová – Dobranov (so 11).

IV. třída OS mužů (neděle 17.00)
V.Valtinov B – Pertoltice (16), Sloup – H. Libchava, Kunratice B – Jablonné B (so 14.30), Noviny – Svor (16), Bukovany B – Cvikov B (10.30), Dubnice B – Ralsko.

Autor: Radek Valenta

7.6.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Španělské pochutiny připravily i žačky školy.
11

Škola v Šenově získala od Španělů ocenění za paellu

Kalabis Quintet hraje ve složení Zuzana Bandúrová (flétna), Jarmila Vávrová (hoboj), Anna Sysová (klarinet), Denisa Beňovská (fagot), Adéla Triebeneklová (lesní roh).

Kruh přátel hudby připomene osobnosti Lípy

Hledá se nejlepší kniha Libereckého kraje. Soutěž se bude konat úplně poprvé

Liberecký kraj – Najít nejlepší knihu, která se týká Libereckého kraje, chtějí organizátoři soutěže „Kniha roku Libereckého kraje“.

Kýček byl vyřazen z kádru, Mpong odchází do Libiše

Česká Lípa - V nepříliš lichotivé situaci, co se týče hráčského kádru, se momentálně nachází divizní nováček fotbalové skupiny B, A-tým Arsenalu Česká Lípa.

Za úspěchem velkých mužů, stojí vždy velká a silná žena

Liberecký kraj – Eva Drahošová v pátek 19. ledna v rámci kampaně před druhým kolem prezidentské volby dorazila do Libereckého kraje. Potkala se s příznivci svého manžela Jiřího Drahoše.

Hod vánočním stromkem a stovky maličkých běžkařů: prohlédněte si videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 20. až 21. ledna 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT
>