Futsalisté FC Démoni Česká Lípa i přes velmi dobrý výkon prohráli v 16. kole Chance futsal ligy na palubovce Plzně. Domácí vyhráli 4:2.

Výhra místního SK Interobal se začala rodit od 10. minuty. V prvním poločase vedl 3:1. Po přestávce padlo po jedné brance na každé straně, a tak zůstaly tři body na západě Čech.

Plzeň - Česká Lípa 4:2 (3:1)

„Zápas jsme měli rozhodnout už v prvním poločase. Neproměnili jsme vyložené šance, a proto byl zápas ze strany Lípy stále otevřený," svěřil se plzeňský trenér Petr Kučera. „Mohli jsme vyhrát vyšším rozdílem, a tím si svoje skóre do tabulky vylepšit. Šancí na to bylo spoustu, ale skončilo to pro nás jenom 4:2," dodal plzeňský kormidelník.

Na jeho slova zareagoval trenér českolipských Démonů, který na dotaz Deníku, jestli byl zápas tak jednoznačný, odpověděl:

„Plzeň po herní stránce lepší byla, to ano. Ale že by nás úplně přejela, tak to určitě ne. Při troše štěstí z toho mohla být remíza. My všichni se z Plzně vrátili s pocitem dobře odvedené práce. O záchranu v první lize budeme pořád společně bojovat," řekl Deníku trenér Karel Kruliš.

Branky: 10. Abrham (Štrajt), 14. Kasýk (Havel), 20. Štrajt (Štverák), 36. Mariánus (Mižár) - 14. Havrda (Fichtner), 37. Fichtner (Šafář). ŽK: 13. Havel - 30. Šafář, 32. Bažant.
SK Interobal Plzeň: Kubíček, Landrgott - Mižár, Koc, Mariánus, Kasýk, Štrajt, Stejskal, Abrham, Holý, Forman, Šíša, Štverák, Havel. Trenér: Petr Kučera.
FC Démoni Česká Lípa: Kirov - Bejda, Šafář, Bažant, Žampa, Martin Švec, Havrda, Bialek, Fichtner, Havlásek. Trenér: Karel Kruliš.