„My jsme si v prvním poločase vytvořili hodně šancí, ale tolik jsme je neproměňovali, ve druhé půli už se to ale zlepšilo. O poločase jsme si řekli, že to trochu zrychlíme a to kluci splnili. Výsledek odpovídá za vše,“ uvedl trenér Démonů Karel Kruliš, jenž nasadil sestavu: Kirov (Bartůněk) – Kubelka, Fichtner, Havrda, Rott – Mikyska, Zapletal, Abrham, Němec – Bažant, Švec, Hanzlík. A 150 diváků je odměnilo velkým potleskem.

Českolipský trenér už před sezonou říkal, že na první hodnocení bude čas po pěti kolech. „Měli jsme příznivý los. Dostali jsme nováčka, předtím jsme uhráli bod v Brně a ještě porazili Mělník. Navíc jsme se střetli se Spartou a i přes prohru to byl dobrý výsledek (2:5). Sedm bodů je slušných a je to velmi dobrý start,“ uvedl Kruliš.

Varta liga, 4. kolo:

Č. Lípa – Hodonín 11:3 (4:1).

Branky: 1. Varmuža (vla.), 2. Zapletal (Abrham), 10. Havrda (Fichtner), 13. Havrda (Fichtner), 21. Havrda, 23. Kubelka (Kirov), 26. Zapletal (Němec), 33. Hodonský (vla.), 35. Fichtner (Rott), 36. Švec (Zapletal), 39. Kubelka (Zapletal) – 11. Jakubíček, 36. Buc (Jakubíček), 37. Hromek.