Alex i Tango prohráli a Prašivky vítězstvím nad Dalmachem se vyhouply na druhou příčku. V utkání dvou posledních si Démoni „B“ jednoznačně poradili s TTNF.

Démoni Česká Lípa „B“ - TTNF Liberec 15:2 (4:2)

Předposlední Démoni Česká Lípa „B“ a poslední TTNF Liberec si to rozdali v zájemném duelu o tzv. „šest bodů“. V prvním poločase se hrálo vyrovnané utkání, kdy hosté vždy dotahovali náskok soupeře. Rozhodující moment utkání přišel 2 vteřiny před závěrečným klaksonem prvního poločasu, kdy domácí odskočili na rozdíl dvou branek v poměru 4:2 zásluhou Dutky. Druhý poločas již připomínal boj kočky s myší, kdy domácí nedali sebemenší šanci a dokráčeli k cennému vítězství v poměru 15:2. Tímto vítězstvím Démoni poskočili na nesestupové místo. Branky: Demke 4, Dutka 3, Mikysa 2, Pětioký 2, Půlpán 2, Antoš 2 Šindelář 2

Greens Liberec - Yankees Warriors Nový Bor 8:3 (4:0)

Greens Liberec přivítaly překvapení soutěže, nováčka z Nového Boru. Utkání začalo s menším zpožděním zapříčiněné nefunkční časomírou. Hosté se museli obejít bez distancovaných Bartoníčka a Milera a na jejich výkonu to bylo znát. Od úvodu utkání byli domácí lepším celkem, když v poločase vedli již 4-0. Po změně stran se hostům podařilo výsledek již pouze kosmeticky upravit a tak Greens si připisují další cenné vítězství nad českolipským mužstvem. Branky: Jirouš 3, Soukup 2, Vašek, Koutník, Hubka Sukovatý, Jezdinský

Tango Makro Liberec - JASIP Jablonec 11:18 (3:9)

Tango Liberec, které v případě vítězství se mohlo dotáhnout na vedoucí Slavii přivítalo jabloneckého zástupce JASIP. Hosté však neponechali nic náhodě a již ve 14. minutě vedli 6:0, poté domácí začali střílet branky, ale JASIP dokázal vždy odpovědět. Do kabin odcházeli veseleji hosté, když vedli 9:3. Po změně stran JASIP skóre navyšovalo a v utkání padlo celkem 29 branek.

Branky: Suchan 6, Bína 2, Andrš 2, Dvořák Černý 5, Daníček 4, Sedlmajer 3, Scholz 2, Neugebauer 2, Barcuch 2

Legnex Jablonec - Alex Liberec 8:7 (4:5)

Utkání dvou sousedů z tabulky nabízelo utkání Legnex Jablonec vs. Alex Liberec. Od počátku se hrálo vyrovnané a zbytečně nervózní utkání, kdy se skóre přelévalo z jedné strany na druhou. Poločas vyhráli hosté z Alexu 5:4. V druhém dějství domácí zásluhou tří branek skóre otočili a rázem to bylo 7:5. Dvě minuty před koncem autor čtyř branek Lukáč snížil na rozdíl jedné branky 8:7. Alex poté vložil vše na útok, ale vyrovnat se jim již nepodařilo, když v poslední minutě byl vyloučen Trnka za zmaření vyložené brankové příležitosti rukou.

Branky: Lietava 3, Novotný 2, Kocúr 2, Řeháček - Lukáč 4, Mokošín, Glaser, Schovanec

Prašivky Liberec - Dalmach Turnov „B“ 6:4

Prašivky Liberec přivítaly rezervu Dalmachu Turnov. Domácí dominovali v prvním poločase, kdy se střelecky dařilo Radačovskému. Prašivky odcházely do kabin s tříbrankovým náskokem. V druhém poločase se Dalmachu podařilo snížit na rozdíl branky, ale Kosiewicz dal výsledku konečnou podobu 6-4. Branky: Radačovský 3, Budský 2, Kosiewicz Tran Thien 2, Jaček

Slavia měla v tomto kole volno, ale při zaváhání Alexu a Tanga si udržela vedoucí pozici, na druhé místo poskočily Prašivky, které zdolaly Dalmach „B“. Na opačném konci je poslední TTNF. Od šestého do desátého místa je rozdíl tří bodů.